Balkan Non-Steam Knockout Liga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkan Non-Steam Knockout Liga

Sve vezano uz Non-steam Knockout Ligu. (PRIJAVE DO 31.12.2010.)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Objave parova koji će igrati!

Go down 
+32
snech
steeL
MYTHBUSTER
johnny_ubica (S)
fanebudzak
NITROUS001
Mr.CorteX
Dom!no
F[1]X
Insane
Ariador
ay0
magistar
LinconS
Leo
dR.hOrVat
Slim Shady
MAkY
boka11
Ledd
k0v4.
killaforn1a
..CoD Siick!..
css_boy
immuNNNe.^
Zavo
paco66
BEstKILLER
Ralvero
When I Come Around
ivanVU
* Admin *
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Ralvero




Broj postova : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 04:56 am

A sta ti meni nabrajas ko da sam ja od jucer jel je meni bitn okoja ekipa igra sa kojom ja sam doso igrat sa svojim igracima koje sam uzeo i za koje ja mislim da su ok i igraju ajmo rec malo duze.Jel sma se ja bunio na grupe ili sta nije bitn oko je organiziro bitno je da su nas izbacili jel sma ja dobio ban na ESL a ne na steamu i sad to njih kopka + sta smo među favoritima nekazem da bi bili 1 ali prosli bi skupino sigurno jel ima clanova koji su uigrani a ne mi koji smo slozil iekipu od najboljih i dosli igrat i od nas 5 svako tuce svoju pricu a ti organiziraj bolje ak moze!!!!!!!!
[Vrh] Go down
MAkY




Broj postova : 8
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 31.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 04:58 am

boka11 je napisao/la:
sta ti seres picaka livam materina ajde sada reci da liga nije namjestena
sto je onda pisalo da ce klanovi biti raspojeljeni po jacini
mamicu vam jebem
debili jedni
jebacu vam mamicu ja
jeste li me culi
mamicu vam jebem li vam mater
jeste li me culi pederi jedni hostaplerski vas nebi trebalo pustiti ni da igrate sa botovima a kamol neku ligu koju ste namjestili
pederi jedni debilni


Kome ces ti jebavat majku kretencino jedna maloumna? Jos pišaš u krevet pizda ti materina a ti ces meni jebavat majku seljacino jedna. Imam admina na 7 servera, dezurat cu na kompu samo da te banujem na svakom serveru gdje te vidim i tvoj steam id kad bude slican. Bolje se ostavi tih sranja najebat ces..... i ne dizi mi tlak jer ces otic u pizdu materinu ti i tvoj taj kravlji mozak koji ti nicemu ne sluzi osim za posvanje..
[Vrh] Go down
Leo




Broj postova : 9
Points : 11
Reputation : 2
Join date : 07.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 05:00 am

Prvo RALVER INSILO ZMIRKO VEDRAN kako god te ko zove odavde i pozna nebitno ISPRICAJ SE CIJELOm FORUMU ZA GORE NAVEDENO


Vidim da je doslo do tolko sranja i nadam se da ce se liga ponovit i izvuc parovi od pocetka jel ovo nema smislla vise!!!!!!!
[Vrh] Go down
Ralvero




Broj postova : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 05:03 am

ZA STA DA SE JA ISPRICAVAM STA SAM IM JEBO MATER ILI STA PA AK SAM TO NAPISO I MISLIO SAM TO

Liga se nece igrat od pocetka jel oni nisu u stanju to napravit njima je bitno da oni pobjede ovi oraganizatori i ja cu se ispicrat tek kad vidim parove i kak se je uzvlaciloostalo me nezanima i kad vidim da su suci oni koji nemaju veze sa ti mnek traze igrace po serveru imaju antiona i ekipu nek ih zovu oni nemaj uveze sa nikim i neka prate ovo je sam primjer ima drugih igraca organizatori su suci to nema nigdje svijetsko prvenstvo u HR i suci iz hr naravno da cem obit prvi sta se drugo ocekuje
[Vrh] Go down
Leo




Broj postova : 9
Points : 11
Reputation : 2
Join date : 07.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 05:08 am

Ralvero je napisao/la:
ZA STA DA SE JA ISPRICAVAM STA SAM IM JEBO MATER ILI STA PA AK SAM TO NAPISO I MISLIO SAM TO

Liga se nece igrat od pocetka jel oni nisu u stanju to napravit njima je bitno da oni pobjede ovi oraganizatori i ja cu se ispicrat tek kad vidim parove i kak se je uzvlaciloostalo me nezanima i kad vidim da su suci oni koji nemaju veze sa ti mnek traze igrace po serveru imaju antiona i ekipu nek ih zovu oni nemaj uveze sa nikim i neka prate ovo je sam primjer ima drugih igraca organizatori su suci to nema nigdje svijetsko prvenstvo u HR i suci iz hr naravno da cem obit prvi sta se drugo ocekuje


Ajde samo se primiri malo i ti i ostatak dijela foruma treba nac ljude koji su neovisni o ovome i ajmo rec ljude koje boli kurac o ovome koje ce napravit svoj posao pregledat demo svakog igraca i napravit svoje dali ima chit ili nema i bude mir!
[Vrh] Go down
Ralvero




Broj postova : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 05:17 am

joj covjece bozji sta me zivciras

ISPRICAVAM SE SVIMA KOJIMA SAM REKO BOG MATER ISUS MATER IS LICNO NISAM TAK MISLIO I NECE SE PONOVIT

eto si zadovoljan sooryyyyyyyy facooooooooooooo
[Vrh] Go down
boka11




Broj postova : 12
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: BOKA   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 03:03 pm

JA SAM REKAO STA SAM MISLIO TOLIKO STE ME NALJUTILI KAD SAM ZANAO NESTO
JA SAM ZA DA LIGA SE PONOVI ALI DA SE IGRA NA BORBETIMA ILI ELITA GEJMIGU I
DA SUDIJE BUDU IZ ELITA GEJMIGA I DA SE SNIMA IZLACENJE PAROVA I DA SE VIDEO STAVI NA FORUM
JA SE ISPRICAVAM AKO SAM KOGA UVREDIO SA ONIM SVOJIM PONASANJEM
JA NEVOLIM KAD JE NEKO TAKMICENJE NAMJESTENO A DOSAO SAM DO INFORMACIJA DA JE LIGA NAMJESTENA
I ZNAM KO JE U TOME UCESTVOVO ALI NECU O TOME DA PRICAM
JA SAM ZA DA SE LIGA PONOVI PO ONOM GORE STO SAM NAPISAO
AKO NEKOM TREBAJU INFORMACIJE
NEKA ME DODAJU NA SKAJP bojan.dragicevic21 a drugi skajp nije moj
AKO IMATE PROBLEMA SAMNOM TAMO MI SE OBRATITE
[Vrh] Go down
k0v4.




Broj postova : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 03:07 pm

ja nekontam sta ti odma psujes tu... ja samo lijepo kazem da se bzvz svadjate tu a ti meni kao da glumim nekog PRO, stvarno si retardiran -.-"
[Vrh] Go down
dR.hOrVat




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 15.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 03:24 pm

..kaj vi sat tu pametujete pacijentu i jonnyu..jebote zkj bi se liga ponavljala..NEMORA SE..ak kome smeta nek sam napravi svoju ligu kad ste svi odjednom tak pametni..
[Vrh] Go down
LinconS

LinconS


Broj postova : 14
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 23.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Smorovi   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 04:13 pm

Ovoliko postova svadje :P Mrsko mi ovo sve citat nego sam da kazem da liga je nonsteam = BEZVEZE ( Iskreno mislim da je kreirana da se malo pokrenu stvari, jer se slabo igraju pravi warovi od kad je srushen FBG - Final BattleGround, za botove koji neznaju sta je to )

Firm sam prijavio sam da bi bilo vishe klanova i da bi okupio svoju staru ekipu koja je igrala 2009te.
Vidim svadje su oko toga da su nekim doshli jaki klanovi u grupu. SLONOVI to je sasvim normalno, time se turnir ucini zanimljivim jer jaki klanovi se sastaju sa klanovima svoga ranga tek u polufinalu i samo finale. Ironicno je sto su se neki klanovi, koji smatraju da su slabiji od nekih drugih, uopste prijavili. Izgleda da vam je svima vazna pobjeda u svemu ovome a ne to da vidite sta je war uopste?
88.198.69.101:28050 STARS TV pa malo gledajte.

Znam sad da che sljedechi post da bude. "Cuti ti sta ti znas sta je waR". I just feel sorry for them.
[Vrh] Go down
http://www.firm-factory-ga.ucoz.com/
magistar




Broj postova : 20
Points : 25
Reputation : 3
Join date : 04.01.2011
Age : 31
Lokacija : Sremska Mitrovica

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 06:35 pm

LinconS je napisao/la:
Ovoliko postova svadje Razz Mrsko mi ovo sve citat nego sam da kazem da liga je nonsteam = BEZVEZE ( Iskreno mislim da je kreirana da se malo pokrenu stvari, jer se slabo igraju pravi warovi od kad je srushen FBG - Final BattleGround, za botove koji neznaju sta je to )

Firm sam prijavio sam da bi bilo vishe klanova i da bi okupio svoju staru ekipu koja je igrala 2009te.
Vidim svadje su oko toga da su nekim doshli jaki klanovi u grupu. SLONOVI to je sasvim normalno, time se turnir ucini zanimljivim jer jaki klanovi se sastaju sa klanovima svoga ranga tek u polufinalu i samo finale. Ironicno je sto su se neki klanovi, koji smatraju da su slabiji od nekih drugih, uopste prijavili. Izgleda da vam je svima vazna pobjeda u svemu ovome a ne to da vidite sta je war uopste?
88.198.69.101:28050 STARS TV pa malo gledajte.

Znam sad da che sljedechi post da bude. "Cuti ti sta ti znas sta je waR". I just feel sorry for them.

Brate lincons ja se potpuno slazem sa tobom, i mislim da zakljucati ovu temu i samo postovati ko sa kim igra sledeci war ako ima nesto da se kaze nek se kaze pre sami war, i negde sam citao da neki clan nije hteo dati demo i to je normalo jer se taj war igrao bez suca to je samo propust organizatora i ne bih trebali to ovde postovati nego se direktno obratiti organizatoru preko PM ili skype... momci uzivajte i zelim vam srecu u daljem takmicenju... toliko od mene Surprised Very Happy
[Vrh] Go down
http://firm-factory-ga.ucoz.com/
k0v4.




Broj postova : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 06:43 pm

molio bih organizatore da napisu ko s kime igra 2. kolo i kada ce se igrat Wink
[Vrh] Go down
dR.hOrVat




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 15.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 09:07 pm

magistar je napisao/la:
LinconS je napisao/la:
Ovoliko postova svadje Razz Mrsko mi ovo sve citat nego sam da kazem da liga je nonsteam = BEZVEZE ( Iskreno mislim da je kreirana da se malo pokrenu stvari, jer se slabo igraju pravi warovi od kad je srushen FBG - Final BattleGround, za botove koji neznaju sta je to )

Firm sam prijavio sam da bi bilo vishe klanova i da bi okupio svoju staru ekipu koja je igrala 2009te.
Vidim svadje su oko toga da su nekim doshli jaki klanovi u grupu. SLONOVI to je sasvim normalno, time se turnir ucini zanimljivim jer jaki klanovi se sastaju sa klanovima svoga ranga tek u polufinalu i samo finale. Ironicno je sto su se neki klanovi, koji smatraju da su slabiji od nekih drugih, uopste prijavili. Izgleda da vam je svima vazna pobjeda u svemu ovome a ne to da vidite sta je war uopste?
88.198.69.101:28050 STARS TV pa malo gledajte.

Znam sad da che sljedechi post da bude. "Cuti ti sta ti znas sta je waR". I just feel sorry for them.

Brate lincons ja se potpuno slazem sa tobom, i mislim da zakljucati ovu temu i samo postovati ko sa kim igra sledeci war ako ima nesto da se kaze nek se kaze pre sami war, i negde sam citao da neki clan nije hteo dati demo i to je normalo jer se taj war igrao bez suca to je samo propust organizatora i ne bih trebali to ovde postovati nego se direktno obratiti organizatoru preko PM ili skype... momci uzivajte i zelim vam srecu u daljem takmicenju... toliko od mene Surprised Very Happy



Bogami lincons ti si jedan od retkih pamenih na ovom foruma..svaka cast.. cheers
[Vrh] Go down
MAkY




Broj postova : 8
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 31.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 09:13 pm

LinconS je napisao/la:
Ovoliko postova svadje Razz Mrsko mi ovo sve citat nego sam da kazem da liga je nonsteam = BEZVEZE ( Iskreno mislim da je kreirana da se malo pokrenu stvari, jer se slabo igraju pravi warovi od kad je srushen FBG - Final BattleGround, za botove koji neznaju sta je to )

Firm sam prijavio sam da bi bilo vishe klanova i da bi okupio svoju staru ekipu koja je igrala 2009te.
Vidim svadje su oko toga da su nekim doshli jaki klanovi u grupu. SLONOVI to je sasvim normalno, time se turnir ucini zanimljivim jer jaki klanovi se sastaju sa klanovima svoga ranga tek u polufinalu i samo finale. Ironicno je sto su se neki klanovi, koji smatraju da su slabiji od nekih drugih, uopste prijavili. Izgleda da vam je svima vazna pobjeda u svemu ovome a ne to da vidite sta je war uopste?
88.198.69.101:28050 STARS TV pa malo gledajte.

Znam sad da che sljedechi post da bude. "Cuti ti sta ti znas sta je waR". I just feel sorry for them.





n1 Very Happy
[Vrh] Go down
immuNNNe.^




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 24.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 09:55 pm

kao sto ste rekli svaki klan koji nema xray je diskvalificiran onda prvi koji treba biti diskvalificiran je elite gaming jer nije LEMON i neznam ko jos imo xray,zato ako ste posteni cete ih diskvalificirati a ne da tu serete da su borbet,stars i morris medu jacim klanovima,a mi smo ih sve dobili i to velikom razlikom,jedini bolji klan su elite gaming,were back i enk, ostalo su sve botovi,i sad kao liga nije namjestena Smile
pozdrav,molim komentirajte
[Vrh] Go down
k0v4.




Broj postova : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 10:09 pm

A SAD DA SMO MI JACI KLAN .. NE BI BAS REKO :S (IMA JACIH PUNO,KAO FIRM,ELITE,AO,STARS)
[Vrh] Go down
dR.hOrVat




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 15.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 10:17 pm

..ee..immmune..nebi sad ste prozivati..jer sam si dobre s vecinom ljudi iz ao..al nem rekel ko i ti i ostali iz clana znate..da neko ili nekoliko ljudi kad ih nejde paliju wh..mislim sad nezz kad je to zadnji put bile..al se desavale..eto ti komentar..=DDDDD
[Vrh] Go down
immuNNNe.^




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 24.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 10:33 pm

dR.hOrVat je napisao/la:
..ee..immmune..nebi sad ste prozivati..jer sam si dobre s vecinom ljudi iz ao..al nem rekel ko i ti i ostali iz clana znate..da neko ili nekoliko ljudi kad ih nejde paliju wh..mislim sad nezz kad je to zadnji put bile..al se desavale..eto ti komentar..=DDDDD


ajde sad reci ko to pali wh,rade si naviba steam, jer ste vi morisi botovi usrani,uvijek vas dobijemo i nikad nismo imali cit Very Happy zato ne serite samo znate prozivati :S
[Vrh] Go down
killaforn1a




Broj postova : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 04.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 10:38 pm

horvat zemjacino mutava oderemo vas par puta 15 : 3,4,5,6,7 i ispadamo citeri?
nikad niste trazili demo , a dobili bi ga jer svako od nas snima svaki jebeni war.
nego smo samo dobili banove bez razloga i jebanje majki.
evo tebi komentar
[Vrh] Go down
killaforn1a




Broj postova : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 04.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 10:40 pm

i ti kova ne seri :DDDD
jedan ste od jacih klanova.
WAAAAAAAUUUUUUUUUU ZAMISLI IGRAJU NA STIMUUU.
kolko ljudi znam sta su igrali na stimu , pa na non steam nemogu ubit mrtvog bota.
samo se nemoj bojit , to te sjebe:D
[Vrh] Go down
dR.hOrVat




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 15.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime07/01/11, 10:57 pm

..kova..evo didem kuci saljem ti demo de jedan iz vaseg clana ima wh i jos mi to poslje prizna..haahhaha..pitaj na skypeu kad se skupe svi iz vaseg clana..ko je imo wh kad smo jos igrali za fym..ja sam rekel da je onda nekolko ljudi palilo..i neznam dal to jos uvijek radi zato bolje suti jer ti i taj tip zna da imam snimano kak ima wh na waru...=DDDDDDDDDdd
[Vrh] Go down
k0v4.




Broj postova : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime08/01/11, 12:08 am

lol.. reci ime ? i kakav fym?
[Vrh] Go down
Ledd




Broj postova : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 05.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime08/01/11, 01:24 am

uuuu kako ima tu jakih likova jeza me hvata oni samaraju preko interneta tuku mozes misliti sta bi radili uzivo....
neki su se osusili od jebavanja okolo, stalno im kita u ustima i tako te stvari strasno.
ja bi uveo novo pravilo na ligi da se mora war snimati kamerom, postaviti kameru iza igraca i snimati. Very Happy
nisam je za ovakve pizdarije ja se povlacim iz svega i iz ucesca i iz sudjenja i iz tehnicke podrske, odoh nekad na tv da gledam war ko covjek.
samo jos da kazem za war [dp] - Beta Team svaka cast i za jedne i za druge ponasali ste se kao normalni ljudi vi ste za mene pobjednici. poslije 8 war gledanja i "sudjenja" sa manje vise problema na svim warovima i nerviranja, vas war je pomogao da promjenim misljenje da nema klana na non steamu a da u njemu nema bar jedan retard (cast izuzecima kojih je malo).
a u ovim elitama je najveci retard -> lemon hahaha
poz.
[Vrh] Go down
ay0




Broj postova : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 08.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime08/01/11, 03:04 am

ee znate sta...botine jedne najvece koje se tuzakaju....za ovaj turnir ulozeno je puno truda....i kao prvo se je nonsteam turnir....pa se malo sjetite tko bi se potrudio da napravi turnir koji nije beta i nije steam....i shady nemoj ti srati za steam kao da znas jer izgleda da neznas...moze se igrati jedna mapa osim ako druga ekipa ZATRAZI drugu mapu....nitko nemora snimati demo jer postoji takozvano stv ili JBN SOURCE TV....ako ste culi uopste....to jbn snima SVE igrace koji su na serveru...ali sad imamo postene sudije zato cu to postovati...i ono vazno pitanje koje kruzi svugdje ako je turnir namjesten....NIJE JBN NAMJESTEN,,,,jel igramo za jbn pare....igramo za usljive admine koji meni netrebaju jer sam ja tu zbog uzitka a ne zbog toga da bih nekoga banovao,,,,zato se malo opustite....i netreba anti jer dosad nitijedan igrac nije uplodao screens. na net kolko znam,,,jebo vas ja sve i sretan vam bozic
[Vrh] Go down
MAkY




Broj postova : 8
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 31.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime08/01/11, 10:36 am

Evo ovako da nesto rjesimo..... Prvo imunne o tebi sam cuo sve najbolje i takodjer a0 smatram sam jedan od boljih klanova, to ste ste ispali s nama nije namjesteno... Da je liga namjestena ja prvi nebih sudjelovao, tj. elite.... Sto se tice xraya i lemona, svi znamo da taj decko je malo na jeziku jak ali isto tako on je cist igrac 100% znaci to svi znaju i ja bih dao ruku u vatru da on nije cheater.... I bilo tko drugi iz Elitea..... Mi smo jednostavno dugo tu i skupili smo sve najbolje igrace skoro, zasto jer Silent(Bane) je takav, svakoga zna i uostalom on je isto igrac odlican.... Liga ce se nastavit i dalje... Ako ona recimo bude stalna, sigurno nece neki igrat u njoj jer niste pokazali niti malo postavnja prema organizatorima, vec ste na vulgaran nacin pokusali izljecit svoje frustracije preko ovog foruma..... To ne ide tako.... Meni je zao sto sam uopce se vratio na ova jjbn non steam.... ali nema veze... Ugl razmislite malo sta pisete i razmislite jeste li uopce u pravu stot to pisete.... by J
[Vrh] Go down
Sponsored content





Objave parova koji će igrati! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Objave parova koji će igrati!
[Vrh] 
Stranica 3 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Non-Steam Knockout Liga :: Knockout Liga. :: Prijave klanova za ligu!-
Forum(o)Bir: