Balkan Non-Steam Knockout Liga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkan Non-Steam Knockout Liga

Sve vezano uz Non-steam Knockout Ligu. (PRIJAVE DO 31.12.2010.)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Objave parova koji će igrati!

Go down 
+32
snech
steeL
MYTHBUSTER
johnny_ubica (S)
fanebudzak
NITROUS001
Mr.CorteX
Dom!no
F[1]X
Insane
Ariador
ay0
magistar
LinconS
Leo
dR.hOrVat
Slim Shady
MAkY
boka11
Ledd
k0v4.
killaforn1a
..CoD Siick!..
css_boy
immuNNNe.^
Zavo
paco66
BEstKILLER
Ralvero
When I Come Around
ivanVU
* Admin *
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
..CoD Siick!..




Broj postova : 11
Points : 14
Reputation : 3
Join date : 15.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime05/01/11, 04:46 pm

Boka picko nepodojena oces da ja tebi doma dodem pa ti lopatom zasijem tu bolesnu bulju tvoju jebem ti mater onu prokletu.
[Vrh] Go down
ivanVU




Broj postova : 15
Points : 18
Reputation : 1
Join date : 20.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime05/01/11, 06:06 pm

Cod sick koji si se kurac sad ti uzjebo -.-
i probaj nest drugo osim vrijedanja.!
[Vrh] Go down
ivanVU




Broj postova : 15
Points : 18
Reputation : 1
Join date : 20.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime05/01/11, 08:27 pm

Decki nemorate se odma vrijedat koji vam je kurac jebote.
sta ste glupi i stalno nest serete


I STA SERES TI KAKI JEBENI CHILL OUT???
JEBO CHILL!
AJMO GRIL OUT,IDEMO ROSTILJAT I PIT PIVO.
JEBO LIGU
[Vrh] Go down
Ledd




Broj postova : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 05.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime05/01/11, 09:38 pm

boka koji si ti?

koji je tvoj klan?

ti mora da si u grupi sa Beta Team pa se zalis prepo si se njih.
[Vrh] Go down
MAkY




Broj postova : 8
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 31.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime05/01/11, 11:12 pm

Mislim da ste pretjerali malo svi..... Liga je smisljena da se pokrenu malo stvari, da se klanovi medjusobno malo upoznaju a ne da si medjusobno jebemo mater, to nije u redu prema nikome. Sto se tice parova, mislim da su stavljeni po nekoj logici, npr. bilo bi glupo da su 4 najjaca klana stavljena u istu skupinu i onda ostanu u finalu 2 najlosija u finalu.... I nitko ne cjeni trud Pacijena i Johnnija, nije bilo lako organizirat ovo sve, trebalo je vremena truda i zivaca a vi ostali ste imali prijavit na ovaj jebeni forum i svoj klan. Dajte ljudi ohladite malo igrajte i shvatite da ova Liga vam samo moze pomoc da naucite nesto i da vidite kako se stvari krecu na jebenom steamu jer se i ova liga igra prema pravilu steama i ESL-a.

Pozz od Judgea iz Elite Gam!nga
[Vrh] Go down
..CoD Siick!..




Broj postova : 11
Points : 14
Reputation : 3
Join date : 15.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime06/01/11, 12:05 am

Ovaj judge je filozof majke mi hahahah al dobro je reko xD
[Vrh] Go down
paco66




Broj postova : 8
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 02.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime06/01/11, 12:41 am

svaka čast maky..

cheers
[Vrh] Go down
boka11




Broj postova : 12
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: boka   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime06/01/11, 05:53 pm

ja se svima izvinavam na svojim uvredama


Zadnja promjena: boka11; 08/01/11, 09:17 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Slim Shady




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 17.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime06/01/11, 08:07 pm

Maky kaže ovako:

¨jer se i ova liga igra prema pravilu steama i ESL-a. ¨ hahahahaa.
Mogu se samo nasmijati na to.
Prvo, na truniru se ne igra samo jebeni dd2, nego se igraju sve/većina mapa sa de_ kao npr. de_inferno, de_train, de_nuke, de_tuscan, de_season itd itd. To je prvo kršenje pravila turnira.
Drugo, SVAKI igrač mora imati anticheat program koji je odredio sam organizator turnira, u suprotnom ne može sudjelovati u meču.
Treće, demo snima SVAKI igrač i na zahtjev protivničke ekipe MORA poslati demo na uviđaj, ss-ove što su OBAVEZNI.
Četvrto, u spectima postoji samo JEDAN sudija, organizator turnira ili nadležni kojeg je organizator postavio, a ne 12651654561 jebenih ¨sudija¨. Imate stars TV i gledajte.

itd itd.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tu su neka od pravila, ali sve se kaže.

Svaka čast pacijentu i ko je god ovo organizirao, ali previše propusta ima na ovom turniru.
[Vrh] Go down
Ralvero




Broj postova : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime06/01/11, 08:34 pm

Pedercine Sugave

kakve vi Steam banove sponjime 1 nemam nikakav ban na steamu jel igram i dana danas tamo drugo nisa mdobio ban na steamu nego smo ja i good like dobili ban na ESL 3 slozili ste si ligu kak vama pase A o tome ko ima sta bi se dalo pricat jel vas malo jebe konkurencija i zato sta banali pallu i good lika pedercine sugave!
[Vrh] Go down
dR.hOrVat




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 15.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime06/01/11, 10:05 pm

..jebat cu vam majku..sta ste glupi vi majmuni retardirani..akm vam smeta ovo sto su miha i petar organizirali napravite svoju ligu jebem li vam mater..sad nesto tu govorite o steamu pas mater..jesmo na steamu ?????..nismo ..e pa jebem vam mater vi nebi napravili ni pola toga sta su ova dva covjeka napravila..
Sta ste se onda opce prijavili za ovu ligu..pa napustite ju..nije ona napravljena sad da bi se neki clan izbacio od zato sto se ne svidja nekom..napravljena je ponajprije za zabavuu..zato se ne kurcite ovdje pas mater nek ak vam nekaj ne pase odjebite sa ovoga foruma..
Jel ko koga terao da se prijavi..vjerujem da nije..neznam sta ste se prijavili picka vam materina..sad tu po forumu pisete nesto da su namestili ligu..DA totalno..bogte ubio ko da ste retardirani..jebo mater
ja vam garantiram da nista ovo NIJE namjesteno..govna umisljena..
[Vrh] Go down
Ralvero




Broj postova : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime06/01/11, 11:17 pm

dR.hOrVat je napisao/la:
..jebat cu vam majku..sta ste glupi vi majmuni retardirani..akm vam smeta ovo sto su miha i petar organizirali napravite svoju ligu jebem li vam mater..sad nesto tu govorite o steamu pas mater..jesmo na steamu ?????..nismo ..e pa jebem vam mater vi nebi napravili ni pola toga sta su ova dva covjeka napravila..
Sta ste se onda opce prijavili za ovu ligu..pa napustite ju..nije ona napravljena sad da bi se neki clan izbacio od zato sto se ne svidja nekom..napravljena je ponajprije za zabavuu..zato se ne kurcite ovdje pas mater nek ak vam nekaj ne pase odjebite sa ovoga foruma..
Jel ko koga terao da se prijavi..vjerujem da nije..neznam sta ste se prijavili picka vam materina..sad tu po forumu pisete nesto da su namestili ligu..DA totalno..bogte ubio ko da ste retardirani..jebo mater
ja vam garantiram da nista ovo NIJE namjesteno..govna umisljena..


To organizatori seru za steam pa sam im zato i napiso 90% vas sta igrate ligu niste imali pojma sta je canter kad je target bio online 90% vas je tek krenulo igrat i igralo po mjesec do 2 mjeseca najvise!!Gdje ste vi bili dok smo good like i ja igrali i zejebavali se!!!A ne tu se pravite grbavi malo to sta vas konkurencija jebe i sta nema pojma i znadete bit pametni Popu Dema,banetea,Leza(leda kak se vec zove nebitno) Mozete si pusti kurac lagano svi redom!!!!!!!!A to sta pricate da imamo wh i sta j aznam poceli ste srat za ubera prvo i onda nas banali redom sve pobjedili bi vas sa 3 igraca a ne sa 5!!!O kakvim vi postavljanjima govorite kakav fred bog i vrag sta ti mislis da je kupujem opremu da igram canter sa wh sigurno mi treba mis za 100E i ostale gluposti da bi sa wh igro za wh i canter kupis mis sa kuglicom i igras nemoj se bacat previse i glumit frajera tu!!to sta si iz rijeke ili od kud vec nabi su u guzicu sve organizatore redom od baneata nadalje a vi serite kolko ocete i pogledaj taj demo 100 puta ak oces ako je neko imo wh i ak sta nađete svak vam cast!!!!!!
[Vrh] Go down
..CoD Siick!..




Broj postova : 11
Points : 14
Reputation : 3
Join date : 15.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime06/01/11, 11:37 pm

Ravlero ko prvo imo si wh vidlo se iz spaceshutla iz druge galaksije.Ko drugo boli me kurac jel si dobio ban na steamo i ta sranja kad si ovdje imo wh.Ko trece ove ostale smo odbanali jel nista nemaju za razliku od tebe zato nemoj pricat gluposti ja znm da onaj palla nema nista jel zivi 30 sekundi od mene.
[Vrh] Go down
dR.hOrVat




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 15.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime06/01/11, 11:47 pm

..ralvero..ja ti na stolu doma imam svu opremu od razera..a ne igram nis drugo osim countera..tak da mi nemoj govorit o opremi..meni su kad sam dobil sluske govorili da imam wh..jer se cul flash s t na ct spawn..ja nisam pratil warove al ti morem garantirati da da sam ja tam bil i pratil vas niko nebi bzvz dobil ban..a i ne vjerujem da bi vas pacijen banal bezveze...
[Vrh] Go down
k0v4.




Broj postova : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 02:11 am

aaa niste normalni kolko se svađate jebote led... ko da igrate za neke pare.. -.-"
[Vrh] Go down
Ralvero




Broj postova : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 03:12 am

nemoj puno srat jer nemas pojma ja ak imam bilo koji wh na kompu rezi mi ruke i nemoj srat kretencino sugava i nemoj srat ni za wh ni za stam jel nemas pojma o cemu se radi pogledaj demo 10000 puta ak oces i salji ga 1000 puta kome oces mozes si pusit kurac jel nemam nista kretencio sugava ni ja ni ilo ko od nas ukljucujuci i avatara jel za vas su svi citeri kretenu sugavi nis drugo neigras osim na mrtvim starsima na kojima nemas blage veze jel si bot teski!!!!!!!!!!Razbbili smo borbete ista postava koja je igrala danas i svi su se poceli buniot isto ko i vi danas tak da si pusi kurac lagano!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Ralvero




Broj postova : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 03:18 am

k0v4. je napisao/la:
aaa niste normalni kolko se svađate jebote led... ko da igrate za neke pare.. -.-"

Ti isto nemoj tuc u blokadu i srat previse jer nemas pojma i nisi doso dalje od borbeta i onog tige koji salje Wh svojima iz clanova i dodaje ljude u skyp nRAVNO KRIVE LJDUE tak da nereri previse jer nemas pojma i nemoj srat bot si od kad sam te ja vidio na borbetima i sad tu glumis nekog teskog igraca isto ko i demo i ostali jedino Nravno TESKI KRETENI starsi i ti svi borbeti redom koji su tolcki supci da boli a moj demo nemas to je 1 drugo nepravi se pametan i 3 ak su ga onih 5 spektatora snimali nek salju kom hoce i nek gledaju ak sta imam slobodno nek pisu hvala bogu ima normalni igraca tu poput matroske makya lemona i drugi KONJINO SUGAVA
[Vrh] Go down
paco66




Broj postova : 8
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 02.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 03:52 am

OVO OBAVEZNO PROČITAJTE I PAŽLJIVO!!

Ovak.

Ja ( PaCijenT) i Jonnhy nismo se trudili bzvz za ovu ligu. Ko će dalje psovat tu na forumu leti sa foruma!

Jeste kad gledali nogometno prvenstvno? Valjda jeste. Nisu valjda u skupinu stavili Barcelonu,Arsenal,Real Madrid(nabrajam bzvz najbolje klubove). Kakvo bi to onda bilo prvenstvo da bi se u jednoj skupini igrale utakmice između najboljih klubova?? No NIKAKVE!!

Zato smo odredili svakoj skupini barem po jednog nositelja(JAČI KLAN) i u tu skupinu stavili barem 3 slabija klana!!! Nikakvog nebi imalo smisla da prvo idu igrati Ligu:

Borbet - S.T.A.R.S.

Elite Gaming - Morris

i da su u toj skupini svi najbolji klanovi.. NEBI IMALO NIKAKVOG SMISLA!!

Zato malo razmislite.. Jedan nositelj(jači klan) skupine i 3 slabija klana u skupini. Naravno dvojica prolaze dalje. Zato mi se nemojte praviti pametni oko lige. Jer ste i neki prvu put čuli i za ligu.

Od sad klanovi koji su igrali warove neka mi se jave(mihael.speedy) i uzet cu skrenove i demo od njih i sve provjeriti!! KLAN KOJI NECE IMAT X-RAY PROFIL ILI DEMO ILI SS. BIT ĆE DISKLALIFICIRAN!!

Ova liga je za zabavu. Da se svi družimo i da postignemo nešto i nekada možda i na većim turnirima. Zato budite barem pošteni i dođite pošteno igrat i dokažite kako igrate bez nedozvoljenih sredstava. Nije važno jel igrate kao "PRO" ili kao "BOT" važno je da dođete pošteno na CW i odigrate ga.

Hvala.
[Vrh] Go down
Leo




Broj postova : 9
Points : 11
Reputation : 2
Join date : 07.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 04:03 am

Prvo Lp Podrav Svima

Ovako molibo i admine organizatore da postave demo koji su oni snimali da se demo prosljedi dalje i da se odluci o tome dali osoba i clan imaju kakve sumlje i otuzbe na WH ili bilo koji drugi Cheat,dalje bi molio osobe koje glume kreten ovdje da se tako moram izrazit na forumu ukljucujuci i tebe INSILIO ili kako oces da te zovem a i to je nebitno.reci cu vam jednostavno osoba koja ima Wh ili bilo koji drugi cheat se ponasa totalno drugacije,ponasa se ko bot u igrici pokusava imat skor kilova i dedova skoro jedna tek tolko da ga se neprimjeti nepokusava bit najbolji i ugrozit sebe i drugi clan(SVOJ CLAN) tamo gdje treba postic rezultate ili ostvarit neke bodove.Admini su u totalnom krivu sto se tice ove optuzbe jel demo sigurno nisu snimali i pogledali kako spada a pogotovo preko r_drawothermodels 2 koji pokazuje modele u sasvim drugom obliku!!Ukucate li r_drawothermodels 2 u conzolu naravno SV_cheat mora biti na 1 i ovo radite samo u izborniku cantera kad gledate demo da bi pratili zeljenu osobu pokazuje vam odredene detalje.dali osoba koja ima wh prati ljdude gdje se oni nalaze ovisno dali kampiraju i dali se krenu po mapi,Vecina Wh cheteva na dd2 i train mapama vidi igrace na cijeloj mapi i nije tesko za skuzit ako pratite preko r_drawothermodels 2 gore navedenog!!!!ako soboa ima opreme a hvala bogu ima ne sam INSILIO nego pricam oo drugim igracima za kje sam cuo moze se pricati mnogo.dali ste svijesni da svaki bolji igrac koji zeli postic neke rezultate zeli dati maksimalno od sebe za sebe i svoj clan.Pregledo sam cijeli demo on INSILIA Ne 1 vec 4 puta dali vi na kojem dijelu vidite WH,dali vidite dali gdje prati kroz zidove,dali vidite da je koga ubio na neki sumljiv nacin ili sta,samo da navedem da ja nikog ovdje nebranim i da ovo sto sam ja napsio nemora nista znacit barem nekima ako pogledate frag koji sam ja dobio i koji nje editiran od strane INSILIA i kolko se iz prilozenog vidi da se igra i zna se sta s e igra zna se kak se igra i kak se treba igrat vidi se na postavljanje igraca i vidi se da igrac kuzi igru.Ovo mozete popljuvat svi redom i mozete se smijat ali da taj frag(demo) pogledaju ostali igraci samo bi vam se nasmijali i na igru i na scor koji je igrac postigo i to sto je vama krivo sta je neko bolji od vas mogu vam se i ja nasmijat.Da je igrala ona ekipa koja je trebala a nemoze iz nekih drugig razloga banali bi sve u 1 rundi :=)))))
[Vrh] Go down
Leo




Broj postova : 9
Points : 11
Reputation : 2
Join date : 07.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 04:33 am

Leo je napisao/la:
Prvo Lp Podrav Svima

Ovako molibo i admine organizatore da postave demo koji su oni snimali da se demo prosljedi dalje i da se odluci o tome dali osoba i clan imaju kakve sumlje i otuzbe na WH ili bilo koji drugi Cheat,dalje bi molio osobe koje glume kreten ovdje da se tako moram izrazit na forumu ukljucujuci i tebe INSILIO ili kako oces da te zovem a i to je nebitno.reci cu vam jednostavno osoba koja ima Wh ili bilo koji drugi cheat se ponasa totalno drugacije,ponasa se ko bot u igrici pokusava imat skor kilova i dedova skoro jedna tek tolko da ga se neprimjeti nepokusava bit najbolji i ugrozit sebe i drugi clan(SVOJ CLAN) tamo gdje treba postic rezultate ili ostvarit neke bodove.Admini su u totalnom krivu sto se tice ove optuzbe jel demo sigurno nisu snimali i pogledali kako spada a pogotovo preko r_drawothermodels 2 koji pokazuje modele u sasvim drugom obliku!!Ukucate li r_drawothermodels 2 u conzolu naravno SV_cheat mora biti na 1 i ovo radite samo u izborniku cantera kad gledate demo da bi pratili zeljenu osobu pokazuje vam odredene detalje.dali osoba koja ima wh prati ljdude gdje se oni nalaze ovisno dali kampiraju i dali se krenu po mapi,Vecina Wh cheteva na dd2 i train mapama vidi igrace na cijeloj mapi i nije tesko za skuzit ako pratite preko r_drawothermodels 2 gore navedenog!!!!ako soboa ima opreme a hvala bogu ima ne sam INSILIO nego pricam oo drugim igracima za kje sam cuo moze se pricati mnogo.dali ste svijesni da svaki bolji igrac koji zeli postic neke rezultate zeli dati maksimalno od sebe za sebe i svoj clan.Pregledo sam cijeli demo on INSILIA Ne 1 vec 4 puta dali vi na kojem dijelu vidite WH,dali vidite dali gdje prati kroz zidove,dali vidite da je koga ubio na neki sumljiv nacin ili sta,samo da navedem da ja nikog ovdje nebranim i da ovo sto sam ja napsio nemora nista znacit barem nekima ako pogledate frag koji sam ja dobio i koji nje editiran od strane INSILIA i kolko se iz prilozenog vidi da se igra i zna se sta s e igra zna se kak se igra i kak se treba igrat vidi se na postavljanje igraca i vidi se da igrac kuzi igru.Ovo mozete popljuvat svi redom i mozete se smijat ali da taj frag(demo) pogledaju ostali igraci samo bi vam se nasmijali i na igru i na scor koji je igrac postigo i to sto je vama krivo sta je neko bolji od vas mogu vam se i ja nasmijat.Da je igrala ona ekipa koja je trebala a nemoze iz nekih drugig razloga banali bi sve u 1 rundi :=)))))


Ako si jedan od organizatora molio bi da mi odgovoris na PM i da postupis kako sam ti napisao ja ovdjije neovisim o nikome ovo sta si napisao po tome bi do sda trebalo biti izbaceno vise od 50% Temova molim da se ova liga pnovi i postupi sa onim sta sam ti napisao detalje nepisem ovdije i nebitno je o cemu se rad.HVALA
[Vrh] Go down
Leo




Broj postova : 9
Points : 11
Reputation : 2
Join date : 07.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 04:35 am

Ralvero je napisao/la:
k0v4. je napisao/la:
aaa niste normalni kolko se svađate jebote led... ko da igrate za neke pare.. -.-"

Ti isto nemoj tuc u blokadu i srat previse jer nemas pojma i nisi doso dalje od borbeta i onog tige koji salje Wh svojima iz clanova i dodaje ljude u skyp nRAVNO KRIVE LJDUE tak da nereri previse jer nemas pojma i nemoj srat bot si od kad sam te ja vidio na borbetima i sad tu glumis nekog teskog igraca isto ko i demo i ostali jedino Nravno TESKI KRETENI starsi i ti svi borbeti redom koji su tolcki supci da boli a moj demo nemas to je 1 drugo nepravi se pametan i 3 ak su ga onih 5 spektatora snimali nek salju kom hoce i nek gledaju ak sta imam slobodno nek pisu hvala bogu ima normalni igraca tu poput matroske makya lemona i drugi KONJINO SUGAVA


Ti se isto spusti na zemlju jel budes dobio takvu samarcinu da ce ti se glava okrenut nemoj glumit budalu jel niko te tu nezna osobno ko miha,curic i tak dalje nemoj se zejebavat jel ja neovisim o tebi nego ti o meni mogo sam napisat da si cheter 100000% i vjerovali bi mi ovdje svi 100% se dam kladit ali nisam takvo đubre i nisam to napio pogledo sam movie ko da se nikada nismo sreli
[Vrh] Go down
Ralvero




Broj postova : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 04:40 am

Leo je napisao/la:
Ralvero je napisao/la:
k0v4. je napisao/la:
aaa niste normalni kolko se svađate jebote led... ko da igrate za neke pare.. -.-"

Ti isto nemoj tuc u blokadu i srat previse jer nemas pojma i nisi doso dalje od borbeta i onog tige koji salje Wh svojima iz clanova i dodaje ljude u skyp nRAVNO KRIVE LJDUE tak da nereri previse jer nemas pojma i nemoj srat bot si od kad sam te ja vidio na borbetima i sad tu glumis nekog teskog igraca isto ko i demo i ostali jedino Nravno TESKI KRETENI starsi i ti svi borbeti redom koji su tolcki supci da boli a moj demo nemas to je 1 drugo nepravi se pametan i 3 ak su ga onih 5 spektatora snimali nek salju kom hoce i nek gledaju ak sta imam slobodno nek pisu hvala bogu ima normalni igraca tu poput matroske makya lemona i drugi KONJINO SUGAVA


Ti se isto spusti na zemlju jel budes dobio takvu samarcinu da ce ti se glava okrenut nemoj glumit budalu jel niko te tu nezna osobno ko miha,curic i tak dalje nemoj se zejebavat jel ja neovisim o tebi nego ti o meni mogo sam napisat da si cheter 100000% i vjerovali bi mi ovdje svi 100% se dam kladit ali nisam takvo đubre i nisam to napio pogledo sam movie ko da se nikada nismo sreli

Sta ti tuces halooooooooooooooo koga ces ti samarat jebo te isus ko je tebi sta reko jel ti vidis da je u ovoj temi minimalno 10 ljudi prvo radi namjestanja drugo radi sranja i cheat programa da si pametan mogo si se trgnut i kontaktirat sve pa budi onda pametan dragi te bog jebo...nemoras ti men nista branit jel ti ja to nisam reko i nemoj me zivcirat jel kosto tu pisu neigra se za pare mozda meni je ko za pare jel igram sa srcem i zivciram se za kurac u igrici dok mi seru da imam WH i picke materina sta ti mislis da bi ja gubio zivce tu radi druhis slozila se ekipa koju ste vi sjebali ne ja gdje ste bili kad se igralo u paparacu ste se zejebavali ja kad sam za ligu zvao bolio bas je kurac sad kad je sranje onda ste dosli aj nemoj me zivcirat molimt e
[Vrh] Go down
Leo




Broj postova : 9
Points : 11
Reputation : 2
Join date : 07.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 04:47 am

Ralvero je napisao/la:
Leo je napisao/la:
Ralvero je napisao/la:
k0v4. je napisao/la:
aaa niste normalni kolko se svađate jebote led... ko da igrate za neke pare.. -.-"

Ti isto nemoj tuc u blokadu i srat previse jer nemas pojma i nisi doso dalje od borbeta i onog tige koji salje Wh svojima iz clanova i dodaje ljude u skyp nRAVNO KRIVE LJDUE tak da nereri previse jer nemas pojma i nemoj srat bot si od kad sam te ja vidio na borbetima i sad tu glumis nekog teskog igraca isto ko i demo i ostali jedino Nravno TESKI KRETENI starsi i ti svi borbeti redom koji su tolcki supci da boli a moj demo nemas to je 1 drugo nepravi se pametan i 3 ak su ga onih 5 spektatora snimali nek salju kom hoce i nek gledaju ak sta imam slobodno nek pisu hvala bogu ima normalni igraca tu poput matroske makya lemona i drugi KONJINO SUGAVA


Ti se isto spusti na zemlju jel budes dobio takvu samarcinu da ce ti se glava okrenut nemoj glumit budalu jel niko te tu nezna osobno ko miha,curic i tak dalje nemoj se zejebavat jel ja neovisim o tebi nego ti o meni mogo sam napisat da si cheter 100000% i vjerovali bi mi ovdje svi 100% se dam kladit ali nisam takvo đubre i nisam to napio pogledo sam movie ko da se nikada nismo sreli

Sta ti tuces halooooooooooooooo koga ces ti samarat jebo te isus ko je tebi sta reko jel ti vidis da je u ovoj temi minimalno 10 ljudi prvo radi namjestanja drugo radi sranja i cheat programa da si pametan mogo si se trgnut i kontaktirat sve pa budi onda pametan dragi te bog jebo...nemoras ti men nista branit jel ti ja to nisam reko i nemoj me zivcirat jel kosto tu pisu neigra se za pare mozda meni je ko za pare jel igram sa srcem i zivciram se za kurac u igrici dok mi seru da imam WH i picke materina sta ti mislis da bi ja gubio zivce tu radi druhis slozila se ekipa koju ste vi sjebali ne ja gdje ste bili kad se igralo u paparacu ste se zejebavali ja kad sam za ligu zvao bolio bas je kurac sad kad je sranje onda ste dosli aj nemoj me zivcirat molimt e


Oces se ti primirit vise jel si ti normalan jel je bitno ko je gdje ako smo rekli da nije sigurno onda smo tak reli uostalom sad je ban svima sta bi bilo da smo mi tu???
[Vrh] Go down
Ralvero




Broj postova : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 04:49 am

Leo je napisao/la:
Ralvero je napisao/la:
Leo je napisao/la:
Ralvero je napisao/la:
k0v4. je napisao/la:
aaa niste normalni kolko se svađate jebote led... ko da igrate za neke pare.. -.-"

Ti isto nemoj tuc u blokadu i srat previse jer nemas pojma i nisi doso dalje od borbeta i onog tige koji salje Wh svojima iz clanova i dodaje ljude u skyp nRAVNO KRIVE LJDUE tak da nereri previse jer nemas pojma i nemoj srat bot si od kad sam te ja vidio na borbetima i sad tu glumis nekog teskog igraca isto ko i demo i ostali jedino Nravno TESKI KRETENI starsi i ti svi borbeti redom koji su tolcki supci da boli a moj demo nemas to je 1 drugo nepravi se pametan i 3 ak su ga onih 5 spektatora snimali nek salju kom hoce i nek gledaju ak sta imam slobodno nek pisu hvala bogu ima normalni igraca tu poput matroske makya lemona i drugi KONJINO SUGAVA


Ti se isto spusti na zemlju jel budes dobio takvu samarcinu da ce ti se glava okrenut nemoj glumit budalu jel niko te tu nezna osobno ko miha,curic i tak dalje nemoj se zejebavat jel ja neovisim o tebi nego ti o meni mogo sam napisat da si cheter 100000% i vjerovali bi mi ovdje svi 100% se dam kladit ali nisam takvo đubre i nisam to napio pogledo sam movie ko da se nikada nismo sreli

Sta ti tuces halooooooooooooooo koga ces ti samarat jebo te isus ko je tebi sta reko jel ti vidis da je u ovoj temi minimalno 10 ljudi prvo radi namjestanja drugo radi sranja i cheat programa da si pametan mogo si se trgnut i kontaktirat sve pa budi onda pametan dragi te bog jebo...nemoras ti men nista branit jel ti ja to nisam reko i nemoj me zivcirat jel kosto tu pisu neigra se za pare mozda meni je ko za pare jel igram sa srcem i zivciram se za kurac u igrici dok mi seru da imam WH i picke materina sta ti mislis da bi ja gubio zivce tu radi druhis slozila se ekipa koju ste vi sjebali ne ja gdje ste bili kad se igralo u paparacu ste se zejebavali ja kad sam za ligu zvao bolio bas je kurac sad kad je sranje onda ste dosli aj nemoj me zivcirat molimt e


A sta tebi nije jasno nemoj srat puno...............................NIJE ISTINA DA SI REKO DA NIJE SIGURNO reko si"IGRAT CEMO NIJE PROBLEM SAMO JAVI KAD" tak si napiso sta si mi napiso jucer kad se igrala sa morrisima ajmo rec probna partija a neda mi se sad sutra cu igrat ovo ono aj nemoj tuc u stranu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jel sma ja trazio od tebe sta da pises samo sam dao demo da se pogleda i da mi kazete sta vi mislite i jos mi se smijes na msnu pusi si kurac lagano ja sma ti dao da se pogleda a ne da mi se ceris sta sam ti ga dao uopce

Oces se ti primirit vise jel si ti normalan jel je bitno ko je gdje ako smo rekli da nije sigurno onda smo tak reli uostalom sad je ban svima sta bi bilo da smo mi tu???
[Vrh] Go down
Leo




Broj postova : 9
Points : 11
Reputation : 2
Join date : 07.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime07/01/11, 04:53 am

A šta se ljuts jel tiovo igra za 100.000 kn ili sta jel ste igrali iz zejebancije?

Sta zivcanis koji bog daj se primiri koji ti je bog izgubili izgbili nisam ja odlucivo da sma ja ovo slago bilo bi naravno drugacije nebi bilo sranja i ovakve svade sta se mene tice neznam koja je ekipa kolko jaka i neznam ko kak igra osim vas par!!!cemu buna oko toga nebuete sigurno igrali 4 najace ekipe i onda u finalu budu neki koji su poceli irat prije 5 dana i vi samo dajem primjer
[Vrh] Go down
Sponsored content





Objave parova koji će igrati! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Objave parova koji će igrati!
[Vrh] 
Stranica 2 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Non-Steam Knockout Liga :: Knockout Liga. :: Prijave klanova za ligu!-
Forum(o)Bir: