Balkan Non-Steam Knockout Liga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkan Non-Steam Knockout Liga

Sve vezano uz Non-steam Knockout Ligu. (PRIJAVE DO 31.12.2010.)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Objave parova koji će igrati!

Go down 
+32
snech
steeL
MYTHBUSTER
johnny_ubica (S)
fanebudzak
NITROUS001
Mr.CorteX
Dom!no
F[1]X
Insane
Ariador
ay0
magistar
LinconS
Leo
dR.hOrVat
Slim Shady
MAkY
boka11
Ledd
k0v4.
killaforn1a
..CoD Siick!..
css_boy
immuNNNe.^
Zavo
paco66
BEstKILLER
Ralvero
When I Come Around
ivanVU
* Admin *
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
ivanVU




Broj postova : 15
Points : 18
Reputation : 1
Join date : 20.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime14/01/11, 11:19 pm

Necu se sa nikim svadat,samo cu napisat sta je bilo.

igrali smo war sa avalonom,
pobjedili su nas.
fino su suci srali nama.
avalon je ljepo otiso sa servera.!
a evo kako je ispracen jedan dio mog klana..!



(ADMIN) ىדAяى™l Dפмø: banned player ЯคМקÅG₤™∫.Vanilla.<
You have been banned by admin permanently !!
Disconnect: Baned by admin!.
Disconnect: Baned by admin!.

Nisu nas pustili,ni da trazimo demo,screen ili xray.
itd.
nego samo BAN

Da i jos nesto.!
Nekuzim,zasto na waru moraju biti 6 sudaca???
dovoljan je 1 ili u krajnjem slucaju 2.
jos nesto,preko source tv-a se isto gleda kao u spectatorima,
ali se nemoze pricati ljudima sa servera.
ako je netko na skypu,i gleda preko source tv-a
ON ISTO MOZE GOVORITI

Pozdrav od rampage teama.
Sljedeci put ako budemo igrali war sa nekim,
zahtjevam/o da sudi Panika!
[Vrh] Go down
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime15/01/11, 12:13 am

ivanVU je napisao/la:
Necu se sa nikim svadat,samo cu napisat sta je bilo.

igrali smo war sa avalonom,
pobjedili su nas.
fino su suci srali nama.
avalon je ljepo otiso sa servera.!
a evo kako je ispracen jedan dio mog klana..!



(ADMIN) ىדAяى™l Dפмø: banned player ЯคМקÅG₤™∫.Vanilla.<
You have been banned by admin permanently !!
Disconnect: Baned by admin!.
Disconnect: Baned by admin!.

Nisu nas pustili,ni da trazimo demo,screen ili xray.
itd.
nego samo BAN

Da i jos nesto.!
Nekuzim,zasto na waru moraju biti 6 sudaca???
dovoljan je 1 ili u krajnjem slucaju 2.
jos nesto,preko source tv-a se isto gleda kao u spectatorima,
ali se nemoze pricati ljudima sa servera.
ako je netko na skypu,i gleda preko source tv-a
ON ISTO MOZE GOVORITI

Pozdrav od rampage teama.
Sljedeci put ako budemo igrali war sa nekim,
zahtjevam/o da sudi Panika!




PRVO, ODBANAN JE IGRAC... DRUGO, POBJEDA JE BILA CISTA I 20X JE SVAKI POJEDINACNO PITAO: "DALI OCETE DEMO??" TREĆE, SOURCE TV KASNI 2 MIN I VIŠE... CETVRTO, STO VISE SUDACA, TO BOLJE... PETO, PANIKA CE PO VASOJ ZELJI BIT JEDAN OD SUDACA... POZZ
[Vrh] Go down
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: evo prepravke po zahtjevanju klana DP!!!!! tu se nalazi i objava rezultata   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime15/01/11, 12:15 am

BRIGADA-A0 14.1. 17:30H (STARS) 16:4
NEMISSIS-FIRM 14.1. 17:30 (MORRIS) 5:16
BORBET-WE'RE BACK 14.1. 19H (STARS) 6:16
WANTED- ELITE TIGERS 14.1. 19H (MORRIS) 16:9
AVALON-RAMPAGE 14.1. 20:30H (STARS) 16:3
MORRIS-TEAM INTRA 14.1. 20:30 (MORRIS)16:8
A4TECH-BETA TEAM 15.1. 17:30 (STARS) 0:16
ENK-PRO SOLDIERS 15.1 17:30 (MORRIS) 0:0 --->WAR NIJE ODIGRAN STOGA NITKO NE DOBIVA BODOVE...
DP-TEAM HC ---> DP PIŠE POBJEDU JER JE TEAM HC DISKV. 16:0
+
DP-PROSOLDIERS 16.1 17:30 (STARS)
ENK-A4TECH 16.1. 17:30 (MORRIS)
BETA TEAM-TEAM HC ---> POBJEDA BETA TEAM
+
DP-A4TECH 18.1. 17:30H (STARS)
ENK-BETA TEAM 17.1. 17:30 (STARS)
PROSOLDIERS-TEAM HC---> PROSOLDIERS POBJEDA


Zadnja promjena: johnny_ubica (S); 15/01/11, 07:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
steeL




Broj postova : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 15.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime15/01/11, 03:09 am

rampage source tv kasni 1 rundu...Nemos nista pricat nikad nisi igro war.....sam recite parove za sljedeci krug i kako ce se igrat ?
[Vrh] Go down
snech




Broj postova : 9
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 21.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime15/01/11, 03:16 am

e ovako pvo ovome iz rampage,vec smo igrali van lige i znamo da vas nekolicina koristi chiteve tako da nemoj izmisljati,niste hteli ni tad a ni sad koliko cujem demo

jonhy ono zuto gore "sisa" to je bilo na skypu izmedju mene i tebe jer sam ja cuo da ti nisi dao da igra nas igrac never beack,thai dragon sta je trazio na serveru tad to ces morati sa njim da vidis,molim te nemoj pred ljudima izvrtati moje reci,jesam rekao "sisa" jer sam 1sat pre pocetka meca bio na source tv i cuo jednog iz morisa kako dolaze neki "nenormalno" dobri igraci i sve to prica sa sudijama,tebi sam istog trenutka napisao na skype sta sam cuo i nikakvog odgovora nije bilo i to nisam rekao zbog igubljenog meca vec zbog pravila za igrace klanova koje i ti sam pominjes gore da nema pozajmljivanja,i sam znas koliko smo puta igrali i znas ko su moju igraci i kakvi i ti isti igraju i u ligi,poz i svako dobro svima
[Vrh] Go down
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime15/01/11, 06:36 am

CEKAJU SE SLUZBENI REZULTATI OVOG POPISA PROLAZNIKA U DRUGI KRUG NATJECANJA, OVAKO TO IZGLEDA OTPRILIKE...
A) 1. STARS
2. SICK
B) 1. ELITE GAMING
2. BRIGADA
C) 1. FIRM
2. NEMISSIS
D) 1. WE'RE BACK
2. WANTED
E) 1. MORRIS
2. AVALON
F) OVA SKUPINA JOS IGRA, CEKAJU SE REZULTATI...
[Vrh] Go down
BEstKILLER




Broj postova : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 01.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime15/01/11, 10:28 pm

ENK-PRO SOLDIERS 15.1 17:30 (MORRIS) 0:0 --->WAR NIJE ODIGRAN STOGA NITKO NE DOBIVA BODOVE...
sirius je otiso na server i pital je pacjenta dal ima wara a on mu je rekel da nema i mi onda uopče nismo dolazili igrati jer je reko da ga nema.mi smo bili spremni ali njih nije bilo.zato johnny zahtijevam da pobjeda ide k nama:)
[Vrh] Go down
K0dyan




Broj postova : 9
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 16.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime16/01/11, 09:51 pm

steeL je napisao/la:
rampage source tv kasni 1 rundu...Nemos nista pricat nikad nisi igro war.....sam recite parove za sljedeci krug i kako ce se igrat ?
zbog cega eNK klan nije dobia bodove ako suparnicki klan nije dosa na war? zasto mi moramo ispastati ako se ovi nisu mogli skupiti,to nije ans problem mi smo dosli i šrosli smo isto kao onio da necemo dobit bodove?!?!?!?!?
[Vrh] Go down
K0dyan




Broj postova : 9
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 16.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime16/01/11, 09:54 pm

K0dyan je napisao/la:
steeL je napisao/la:
rampage source tv kasni 1 rundu...Nemos nista pricat nikad nisi igro war.....sam recite parove za sljedeci krug i kako ce se igrat ?
zbog cega eNK klan nije dobia bodove ako suparnicki klan nije dosa na war? zasto mi moramo ispastati ako se ovi nisu mogli skupiti,to nije ans problem mi smo dosli i šrosli smo isto kao onio da necemo dobit bodove?!?!?!?!?
sinko moj o cemu tio priocas za boga milog? pa mi smo dosli na server u 5.25 nikog od casih igraca tamo nije bia !!! mi smo vas cekali do 5.45 i kasnije nam je maki reka da vas nema i da nama ide pobjeda!
[Vrh] Go down
LinconS

LinconS


Broj postova : 14
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 23.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime17/01/11, 12:43 am

Ako mogu zamoliti organizaciju da mecheve Firma planiraju za petak , subotu nedelju, sljedeche sedmice kako bih mogao iskupio svoju ekipu, jer su neki na poslu , neki u skoli, a ni ja sam nechu biti kuchi sljedechih nekoliko dana. Pa ako nije problem da nas pomjerite da igramo vikendom. :D
Hvala unaprijed.
[Vrh] Go down
http://www.firm-factory-ga.ucoz.com/
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime18/01/11, 01:28 am

PROLAZNICI SKUPINA SU:
A) 1. STARS
2. SICK
B) 1. ELITE GAMING
2. BRIGADA
C) 1. FIRM
2. NEMISSIS
D) 1. WE'RE BACK
2. WANTED
E) 1. MORRIS
2. AVALON
F) 1. BETA TEAM
2. ENK
3. DP
[Vrh] Go down
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime18/01/11, 02:22 am

NOVE SKUPINE: SKUPINA A) STARS, ELITE GAMING, NEMISSIS, BETA TEAM, BRIGADA, DP, WANTED!!!!!!
SKUPINA B) FIRM, WE'RE BACK, MORRIS, ENK, AVALON, SICK


IZ SKUPINE PROLAZE 4 KLANA, NAKON TOGA SE IGRA CETVRTINA FINALA I FINALIZIRA SE TIME LIGA!!!!!
OVO SU VREMENA KAD SE IGRA:

STARS- BETA TEAM 19.1 18H (STARS)
BRIGADA-NEMISSIS 19.1. 18H (MORRIS)
ELITE GAMING-WANTED 19:30 ( BALKAN PRO GAMING WAR SERVER---> 78.46.21.212:27041)
DP-STARS 19.1. 19:30 (STARS)
DP-ELITE GAMING 19.1. 21H (BALKAN)
BRIGADA-BETA TEAM 19.1. 21H (MORRIS)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIRM-MORRIS 20.1.19:30H (STARS)
WE'RE BACK-AVALON 20.1. 18H (MORRIS)
SICK-ENK 20.1. 19:30H (BALKAN)
FIRM-SICK 20.1. 21H (BALKAN)
WE'RE BACK-MORRIS 20.1. 18H (STARS)
ENK-AVALON 20.1. 21H (MORRIS)



Zadnja promjena: johnny_ubica (S); 18/01/11, 12:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
magistar




Broj postova : 20
Points : 25
Reputation : 3
Join date : 04.01.2011
Age : 30
Lokacija : Sremska Mitrovica

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: MOLIM VAS :)   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime18/01/11, 11:10 am

johnny_ubica (S) je napisao/la:
NOVE SKUPINE: SKUPINA A) STARS, ELITE GAMING, NEMISSIS, BETA TEAM, BRIGADA, DP, WANTED!!!!!!
SKUPINA B) FIRM, WE'RE BACK, MORRIS, ENK, AVALON, SICK


IZ SKUPINE PROLAZE 4 KLANA, NAKON TOGA SE IGRA CETVRTINA FINALA I FINALIZIRA SE TIME LIGA!!!!!
OVO SU VREMENA KAD SE IGRA:

STARS- BETA TEAM 19.1 18H (STARS)
BRIGADA-NEMISSIS 19.1. 18H (MORRIS)
ELITE GAMING-WANTED 19:30 ( BALKAN PRO GAMING WAR SERVER---> 78.46.21.212:27041)
DP-STARS 19.1. 19:30 (STARS)
DP-ELITE GAMING 19.1. 21H (BALKAN)
BRIGADA-BETA TEAM 19.1. 21H (MORRIS)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIRM-MORRIS 20.1. 18H (STARS)
WE'RE BACK-AVALON 20.1. 18H (MORRIS)
SICK-ENK 20.1. 19:30H (BALKAN)
FIRM-SICK 20.1. 19:30H (BALKAN)
WE'RE BACK-MORRIS 20.1. 21H (STARS)
ENK-AVALON 20.1. 21H (MORRIS)




molim vas da FIRM-MORRIS 20.1. 18H (STARS) stavite posle 8 sati ili za petak jer moji igraci su tad na poslu i u skoli i niko nece moci da dodje. hvala i izvinite Smile
[Vrh] Go down
http://firm-factory-ga.ucoz.com/
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime18/01/11, 12:38 pm

FIRM, uspio sam vam pomaknut nakasnije za 19:30h, nemogu kasnije ništa više organizirat... sry
[Vrh] Go down
LinconS

LinconS


Broj postova : 14
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 23.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime18/01/11, 07:11 pm

He jbmu. Teshko da chemo se pojavit u chetvrtak
18:00 pa onda u 19:30.
Definitivno nemam igrace. Sksn je u skoli , salas posao, sorii nije kuci prije petka, under mi je zabranjen, i ostajemo ja f0x i f1x :D.
Znaci tu se je kraj natjecanja za Firm :( Jedino da nam pomjerite sa 20.1 na 22.1 ili 23.1, nez, ako moze, ako ne nishta :D
POZZZ ;)

P.S. """"mozda""" i dodje neka firm ekipa na war 20.1 ali "mozda" xD
[Vrh] Go down
http://www.firm-factory-ga.ucoz.com/
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime18/01/11, 07:27 pm

citajte gore termine... ne ove zutim slovima nego moje jer sam EDIT napravio...
[Vrh] Go down
LinconS

LinconS


Broj postova : 14
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 23.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime18/01/11, 07:43 pm

Vidim termine al nechini nam nesto veliku razliku. Ali hvala u svakom sluchaju ;).
[Vrh] Go down
http://www.firm-factory-ga.ucoz.com/
k0v4.




Broj postova : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime18/01/11, 10:20 pm

takodjer, johnny za nas su isto sjebani termini ... oke je ovaj drugi ali onaj prvi nikako.. jer su vecina u skoli poslijepodne.. Sad
[Vrh] Go down
NITROUS001




Broj postova : 11
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 30.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime19/01/11, 12:42 am

Poštovani organizatori,što se tiče termina odigravanja wara između [dp] i STARST i [dp] i ELITE GAMINGA......termin koji je postavljen nikako ne odgovara nama jer večina igrača kod nas ili ima školu ili predavanja na fakultetima-stoga vas molim da ako je ikako moguće prebaciti ili odrediti novi termin igranja...znam da tražimo puno,ali nam je stalo do igranja ove lige i do solidnog plasmana na kraju,ali da ispadnemo radi toga što nismo mogli doć svi na war to nam se čini olako riješenje za sve,ako ništa drugo izgubit ćemo radije 16-0 ako nam dozvolite novim terminom...trenutni termini su 19.01. u 19 i 30...i 19.01. u 21.00 sati...ako je ikako moguće odigrati matcheve 22.01 u bilo koje doba ili 23.01...također u bilo koje doba...ako izgubimo izgubit ćemo muški... Smile a ne tako da se predamo...stoga vas molim da prebacite datum igranja...




Srdačan pozdrav od [dp] klana.... Smile
[Vrh] Go down
k0v4.




Broj postova : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime19/01/11, 10:43 am

znaci johnny malo si se zeznio.. stavio si da mi igramo u 18:00 dva wara u isto vrijeme 20.1 .. lol , kako da igramo na dva mjesta odjednom :SSS
molio bih te da prebacis te termine za vikend, jer nikako nemozemo preko tjedna. :S
[Vrh] Go down
magistar




Broj postova : 20
Points : 25
Reputation : 3
Join date : 04.01.2011
Age : 30
Lokacija : Sremska Mitrovica

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Organizatori molim vas :)   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime19/01/11, 01:21 pm

molim vas posle ovoliko zalbi da prebacite sve warove za vikend jer izgleda samo vama odgovara vama, a i od kud ste u pola nedelje stavili warove? bolje za petak subotu i nedelju stavite da se igra. Smile


Zadnja promjena: magistar; 21/01/11, 05:10 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://firm-factory-ga.ucoz.com/
LinconS

LinconS


Broj postova : 14
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 23.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime19/01/11, 06:56 pm

[quote="magistar"]molim vas posle ovoliko zalbi da prebacite sve warove za vikend jer izgleda samo vama odgovara vama, a i od kud ste stavili u pola nedelje stavili warove? bolje za petak subotu i nedelju stavite da se igra. :) [/quote]

Pa ja sam odmah predlozio da se prebace warovi za vikend ali nishta. :D Nisu planirali da je pocela skola i to :D
[Vrh] Go down
http://www.firm-factory-ga.ucoz.com/
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime19/01/11, 06:58 pm

ZAO NAM JE STO OBAVIJEST KASNI, ALI POMICANJE LIGE CE SE NAPRAVIT. NOVI TERMINI CE BIT U PETAK, SUBOTU I NEDJELJU!!!
[Vrh] Go down
NITROUS001




Broj postova : 11
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 30.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime19/01/11, 07:47 pm

e to ljudi!!! ..... Smile puno hvala za vikend!!!!!! Smile Smile Smile [dp] Very Happy
[Vrh] Go down
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: >>>>>> NOVI TERMINI I ZADNJI TERMINI (NE MJENJAMO VISE)<<<<<<<   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime19/01/11, 09:54 pm

STARS- BETA TEAM (STARS) 21.1 19H POBJEDA S.T.A.R.S
BRIGADA-NEMISSIS (BALKAN PRO GAMING WAR SERVER) 21.1. 19H POBJEDA BRIGADA
ELITE GAMING-WANTED 21.1. 20:30 (BALKAN) POBJEDA ELITE
DP-STARS 21.1. 20:30 (STARS) POBJEDA STARS
DP-ELITE GAMING 22.1. 17H (BALKAN) POBJEDA ELITE
BRIGADA-BETA TEAM 22.1 17H (STARS) POBJEDA BRIGADA, BETA TEAM IGRAC-WH

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIRM-MORRIS 22.1. 18:30H (STARS) POBJEDA FIRM
WE'RE BACK-AVALON 22.1. 18:30H (BALKAN) POBJEDA AVALON
SICK-ENK 22.1. 19H (STARS) POBJEDA ENK
FIRM-SICK 22.1. 19:30H (BALKAN) POBJEDA FIRM
WE'RE BACK-MORRIS 22.1. 20:30H (STARS) POBJEDA MORRIS
ENK-AVALON 22.1. 20:30H (BALKAN) POBJEDA ENK


Zadnja promjena: johnny_ubica (S); 24/01/11, 04:57 am; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Objave parova koji će igrati! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Objave parova koji će igrati!
[Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Non-Steam Knockout Liga :: Knockout Liga. :: Prijave klanova za ligu!-
Forum(o)Bir: