Balkan Non-Steam Knockout Liga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkan Non-Steam Knockout Liga

Sve vezano uz Non-steam Knockout Ligu. (PRIJAVE DO 31.12.2010.)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Objave parova koji će igrati!

Go down 
+32
snech
steeL
MYTHBUSTER
johnny_ubica (S)
fanebudzak
NITROUS001
Mr.CorteX
Dom!no
F[1]X
Insane
Ariador
ay0
magistar
LinconS
Leo
dR.hOrVat
Slim Shady
MAkY
boka11
Ledd
k0v4.
killaforn1a
..CoD Siick!..
css_boy
immuNNNe.^
Zavo
paco66
BEstKILLER
Ralvero
When I Come Around
ivanVU
* Admin *
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Zavo




Broj postova : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 31.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime11/01/11, 11:18 pm

Evo sam da kazem da je ova liga prejadna i da me briga za trud ovog onog ,jer ovi borbeti (najaci klan na non-steamu hahaha to mi najjace kad napisu da su najjaci non steam klan a od njih su jaci wantedi,eliti,we re back,starsi itd. ) oni su tolike picke jer oni kao imaju veze za ligu pa ponavljaju war samo da produ ,liga je sada zbog ovoga ponavljanja warova jos gora a jos i je jadnije sto klan od pacijenta isto ponavlja war ,STVARNO NEPOSTENO PREMA DRUGIM KLANOVIMA!!! -a mislim kakva je to liga ako nam borbeti neprodu pff -.- oni trebaju proc a ovi ostali???? nista-jadnici


[Vrh] Go down
Mr.CorteX




Broj postova : 2
Points : 3
Reputation : 1
Join date : 15.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime11/01/11, 11:30 pm

Zavo je napisao/la:
Evo sam da kazem da je ova liga prejadna i da me briga za trud ovog onog ,jer ovi borbeti (najaci klan na non-steamu hahaha to mi najjace kad napisu da su najjaci non steam klan a od njih su jaci wantedi,eliti,we re back,starsi itd. ) oni su tolike picke jer oni kao imaju veze za ligu pa ponavljaju war samo da produ ,liga je sada zbog ovoga ponavljanja warova jos gora [color=red]a jos i je jadnije sto klan od pacijenta isto ponavlja war ,STVARNO NEPOSTENO PREMA DRUGIM KLANOVIMA!!! -a mislim kakva je to liga ako nam borbeti neprodu pff -.- oni trebaju proc a ovi ostali???? nista-jadnici



Za tvoju informaciju morrisi nisu zatražili ponaljanje nego ovi avolon botovi koji su popušili 16-0, tako da nemoj da sereš
[Vrh] Go down
Zavo




Broj postova : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 31.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 12:03 am

ok sry ,al ovo sa ovim borbetima je stvarno JADNO da jadnije nemoze bit nek se srame botovi -.- da su oni prvu dobili a ne wanted i da je wanted trazio ponavljanje borbeti ni cut a posto borbeti traze ponavljanje to odma moze ma de ajde botine jadne sad zbog ovih botina iz borbeta koji zele sam da prodju a nisu ni pitali ikog dal se iko slaze sa ponavljanjem su sam ujebali ligu!!
[Vrh] Go down
k0v4.




Broj postova : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 12:52 am

ma jbg sta ces... iako vjerojatno pola vas nezna da postoji "crna lista" ove lige (hahahahahahha) .... znaci nama su zabranili da igra taken zato sto dolicni "organizatori" smatraju da je on citer, naravno nemaju niti jedan dokaz protiv njega... al sta ces.. oni su se slozili da je on citer, zato sto su ga tamo neki likovi banali jer decko zna igrat -.-"... de molim vas.. prejadno..
smatram da je ta "crna lista" stvarno dno dna... te imam pitanje za organizatora:
1. ko je sve na toj listi? (dajte nam nikove igraca)
2. zasto mi(We're BACK) tek sada saznajemo da nam taken nemoze igrat, iako smo ga prijavili na popis(mozete i sami to vidjeti)?
3. takodjer taken je za nas odigro 1. war protiv tigers, u specima su bili bane,maki,dante,led,johnny ,A RIJECI NISU REKLI DA JE ON NA CRNOJ LISTI... odakle sad odjednom da taken nemoze igrat.... u međuvremenu smislili ? ili se samo bojite takena te se branite tako da mu govorite da je citer... razumijem vas, kad je 2x bolji od 90% igraca na ovom turniru :O Very Happy
4. i pitanje oko diskvalifikacije munje... nigdje u pravilima nepise da braca nesmiju igrat ako imaju isti computer(mislim naravno na STEAM_ID) jer manji munja igra za Team HC, a stariji za We're BACK... -.-"

mislim da stvarno ima puno propusta u ovoj ligi, iako svaka cast organizatorima na trudu, to neosporavam...al moje misljenje je dok ova liga nije na stimu, bit ce puno puno posvadjanjih ljudi i nepravde :OOOO

pozz od kove Wink Wink
[Vrh] Go down
NITROUS001




Broj postova : 11
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 30.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 02:20 am

Mislim da dugujem ispriku u ime [dp] klana zbog neprisustvovanja match-u zakazanom 12. 1. u pola 8...nismo bili u mogućnosti svi se odazvat na poziv ondnosno match sa eNk klanom kojem se također u ime mog klana isprićavam... garantiram da se više ponovit neće,ako mogu samo oko nekih pojedinosti popričat sa organizatorima... Smile hvala i još jednom isprike od [dp] KlAnovAca... :p
[Vrh] Go down
fanebudzak




Broj postova : 5
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 23.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Pozz   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 03:30 am

E ovako SELJACINE i OSTALA gamad koja je dosla na ovu ligu. Kako vas nije sramota da ovde psujete i jebete i grebete na pacijenta i na moga druga dzonija koji su ovo organizovali pa u svemu ima propusta pa i u ovome msm pola ovih klanova npr. AVALON igrao protiv MORRISA moris ih nabusio 16:0 i sta sad AVALON nikad niko cuo a za MORRIS svi znaju msm !!! Imam jedan problem ne mogu da snimim demo msm mogu al ne mogu da ga nadjem ni screenshot posto imam windows 7 demo sam vam snimio nekako preko nekog programa !!! VELIKI POZDRAV ZA OSTALE KLANOVE !!! POGOTOVO VELIKI POZZ ZA DZONIJA I PACIJENTA !!! B0nD BETA TEAM !!!
[Vrh] Go down
Slim Shady




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 17.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 04:02 am

Oni koji psuju protiv borbeta ili imaju nešto protiv borbeta kolektivno ih nabijem na kurac.
Što se ponavlja war borbet-wanted ?
Razlog:
Borbet clan je čitav imao demo i x-ray(al' eto vidim nije obavezan ali smo imali).
Wanted clan niko nije imao demo niti x-ray, nakon war-a su se samo pokupili.
Dovoljan razlog da ponovimo war.
Ako dobiju sad svaka čast, kapa dolje.

Hvala, prijatno.
[Vrh] Go down
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 08:36 am

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>UZMNITE SI VREMENA I PROCITAJTE, NACI CETE I ODG. NA SVOJE PITANJE U TXT-U<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<LIJEPI POZDRAV SVIMA OD ORGANIZATORA LIGE: JOHNNY_UBICA... HTIO BI SAMO PAR RIJECI UPUTIT SVIMA... ICI CU NEKIM REDOM KAKO JE KRETALO SVAJDANJE, PREPIRANJE I PROZIVANJE...
1. SKUPINE ---> SVAKA SKUPINA IMA NOSITELJA, TJ. KLAN KOJI BI TREBAO BITI NAJJACI, JEDAN POLU-JAK ILI JOS 1 JEDNAKO JAK NOSITELJU I 2 SLABIJA KLANA OD NOSITELJA... TAKO JE PR. S.T.A.R.S. NOSITELJ, TAKO JE ELITE NOSITELJ, TAKO JE MORRIS NOSITELJ ITD. ITD.
2. SVAKI KLAN KOJI MISLI DA JE BOLJI I JACI OD NEKOGA DRUGOGA, MOLIO BIH DA TO RJESI VAN FORUMA, A STO SE TICE KLANA A0, HTIO BI VAM REC DA SU NA KRAJU PUSTENI SHANK I LnD TJ. BOOM SIICK DA IGRAJU...
3. PSOVANJE ----> MI NISMO NIKOME U POCETKU PSOVALI I NISMO ZAPOCINJALI SVADJE, NISMO VAS PROZIVALI STOGA ZAHTJEVAM DA VI NE RADITE ISTO... NEKI MOZDA NEMAJU NEKOG CLANA OBITELJI I SHVATIT CE VASU UVREDU OZBILJNIJE OD ONOGA STO MISLITE... PROCITAO SAM KOMENTAR OD KILLAFORNIE I MOGU REC DA JE JEDAN OD RIJETKIH KOJI SE DRZI NORMALNOG NIVOA RAZMISLJANJA, NE JER SE SLAZE SAMNOM VEC ZATO STO POZIVA NA RED I MALO MIRA DA SI DATE... NA KRAJU KRAJEVA, OVO JE CSS, NISMO U PRAVOM SVJETU.
4. BOKA, TI SI POSEBNA TEMA NA OVOM FORUMU I NECU TI NISTA SPOMINJAT JER SAM VIDIO DA SI SE ISPRICAO, A POCEO SI PSOVAT CISTO RADI NEUPUCENOSTI I BEZ RAZMISLJANJA PA VAS OSTALE POZIVAM NA TO DA NE PONAVLJATE TU GRESKU!!!
5. JA BI SA SVAKIM OD VAS OTISAO NA PICE I TAMO VAM POTVRDIO DA SAM I JA SAMO COVJEK I DA JA NISAM MOGAO MISLITI NA SVE I DA IMA PROPUSTA KOD MENE KAO STO BI BILO I KOD VAS I DA KAO SUDAC GRJESIM I DA KAO ORGANIZATOR GRJESIM... TESKO JE SVAKOME OD VAS NA SKYPE OBJASNJAVAT KAKO RADI X-RAY, KAKO GA SKINUT, DI JE DEMO ITD. JA SAM TO RADIO KOLIKO SAM MOGAO, ALI VASA JE OBAVEZA DOKAZAT DA NEMATE CHEAT, SUCI SU TU PREVENTIVNO.
6. SUDJENJE ---> BANE, MAKI, PACIJENT, BLACKHAWK, MAXIMUS, DEMOLISHER, LEDD, CoD SIICK I OSTALI... RED BI BIO DA SE VAMA NETKO ZAHVALI I PRVI ZA TO CU BITI JA KOJI SAM TAKODJER SUDAC I NE TRAZIM NICIJE POHVALE I NICIJE CVIJECE.
7. BIT LIGE I NJEZIN SMISAO ---> JA SAM IZASAO SA OVOM IDEJOM DA BI SVAKOM KLANU PRIDODAO NEKU VAZNOST PA TAKO I SVOJEM... TIME OCU REC DA DOSAD JEDINO STA STE IMALI JE KLAN I CW I TO JE TO... GDJE SE TO BILJEZILO??? GDJE JE PISALO DA STE VI NEKOGA POBJEDILI???? KO JE VIDIO TE POBJEDE??? NE BILJEZI SE NIGDJE, NE PISE NIGDJE, NITKO TO NIJE VIDIO... OVDJE MOZETE POKAZAT ISKUSTVO I TZV. MOC SVOJEG KLANA, A MOZETE UCIT OD BOLJIH I UCIT IZ SVOJIH GRESAKA... JOS 1 SMISAO JE I SAMO NATJECANJE, SPORTSKI DUH, A TO SVE KAKO BI SE MALO MAKNULI OD NEPRESTANIH PRICANJA O BANANJU, O KICK-ANJU, PSOVANJU ITD. ZNACI PAR LJUDI VAM JE SVE SERVIRALO NA PLADNJU, SAMO STE SE TREBALI PRIJAVIT I IMAT DOKAZNE MATERIJALE DA NE KORISTITE NEDOPUSTENA SREDSTVA I NAKON TOGA NASTUPIT... NE, VI STE SE NASLI PAMETOVAT SVI, A NISAM CUO OD NIKOGA: "JEL TREBA POMOC? OCEMO MI ORGANIZIRAT? OCEMO NAPRAVIT ONAKO ILI ONAKO? " OVO JE SAMO UVOD... JA CU ORGANIZIRAT JOS, NAUCIT CU UBUDUCE NA PROPUSTIMA OVE LIGE I VOLJAN SAM PONOVNO PROLAZIT OVAJ SAV KAOS S VAMA DA NAPRAVIMO NESTO JOS BOLJE... AJDE SE POKRENITE MALO, ANGAZIRAJTE SE SVI OKO TOGA, SVAKI LIDER NEKA ME DODA NA SKYPE I ZA MJ. DANA CEMO OPET NESTO ORGANIZIRAT...
8. PONAVLJANJE WAROVA ---> WANTED JE PONOVIO SVOJ WAR JER NIJE DAO NIKOME NIKAKAV DOKAZNI MATERIJAL DA NISU KORISTILI NEDOPUSTENA SREDSTVA... NE, JA TIME NE KAZEM DA IMAJU WH ILI NESTO, NEGO KAZEM DA SU TREBALI DATI NESTO NA UVID... MORRIS JE POBJEDIO JASNO I GLASNO SA 16:0 ILI 16:1, A JA SAM ISPAO "SISA" KAKO JE RECENO JER NISAM DAO DA NIKITIN IGRAC IGRA GORE ZA AVALON I JER SU ZA MORRIS IGRALI 2 NOVA. A DALI SAM ISPAO "SISA" JER SAM IH UBACIO U LIGU NAKON ISTEKA ROKA??? MISLIM DA SAM I VISE NEGO FAIR BIO PREMA NJIMA.
9. TEAM INTRA ---> DEVIL (INSILIO) NIJE NASTAVIO DALJNJE NATJECANJE JER SU SUCI SE OKUPILI I REKLI DA ON NEMOZE, A OSTALI MOGU NASTAVIT NATJECANJE. DEVIL, NEKA MENI IDE NA DUSU AKO TI NISI IMAO NISTA, JA SAM TAJ KRIVAC, ALI ONAJ DEMO JE IMAO SUMNJIVIH SCENA, A TU JE RAZG. KOJI IMAMO KAO NEPOBITAN DOKAZ DA JE VAS KLAN HTIO KORISTIT NEDOPUSTENA SREDSTVA, A IMAMO I TVOJ VAC-BAN NA STEAM-U U KOJI NE ZELIM ULAZIT... NEKA SAM JA GLUP I SVE AKO NEMAS NISTA, ALI RAZUMIJ ZASTO JE TO TAKO.
9. LEO, U NEKIM SVOJIM IZJAVAMA IMAS PRAVO, ALI U NEKIMA SE NE SLAZEM, ALI NECU TU PRICAT, NEGO CEMO RAZG. NA SKYPU JER VIDIM DA SI ME DODAO...
10. VIDIM DA SE PRICA O JACINI KLANOVA PA DA KAZEMO NESTO O S.T.A.R.S... SVATKO SMATRA SVOJ KLAN NAJJACIM I NAJBOLJIM, PA TAKO I JA SVOJ... WE'RE BACK, A0, ELITE GAMING, MORRIS, BORBET SU PO MENI JEDINI KLANOVI KOJI MOGU KONKORIRAT, OSTALIMA ZELIM LIJEPU ZABAVU, A MOZDA CETE I VI OJACAT I BIT BOLJI, JACI, ISKUSNIJI... JER LEDD, KONKY, KABOOM, TEKEN, LnD, LEMON, MATROSKA, RIMAC I JOS PAR IGRACA SU NEKA DRUGA GALAKSIJA I NEKI DRUGI CSS I NJIHOVA IGRA IZGLEDA TAKO JEDNOSTAVNA KADA POKIDAJU 3, 4, 5 IGRACA IZ SALE... ISPRICAVAM SE AKO SAM NEKOGA UVRJEDIO OVIM POPISOM MOJIH TOP-IGRACA, ALI MISLIM DA SHVACATE NA TEMELJU CEGA TO GOVORIM... JA SEBE SMATRAM SLABIJIM IGRACEM OD NJIH I PRIZNAJEM PORAZ PROTIV JACEG...
11. TEKEN ---> ZAO MI JE STO JE TAKO ZAVRSILO S NJIM, ON MOZE DALJE NASTAVIT NATJECANJE, PREGLEDAO SAM NJEGOV DEMO I VEC JE 1 WAR ILI 2 ODIGRAO... TEKEN, OVIM PUTEM TI SE PRED CIJELIM FORUMOM ISPRICAVAM, BIO SI MI SUMNJIV, VISE NISI, OSTANI CIST OD CHEAT-EVA I NEMOJ KORISTIT SKRIPTE...
12. HVALA POJEDINCIMA NA POTPORI I ISKAZANOM POVJERENJU, HVALA SUCIMA, HVALA ORGANIZATORIMA, HVALA SVIMA NJIMA STO SU VRIJEME ZA KOJE SU MOGLI RADIT DALEKO PAMETNIJE STVARI POSVETILI TURNIRU...
13. CHEAT SILENTKILLER ---> OVU SRAMOTNU RECENICU NECU KOMENTIRAT... ONAJ KOJI JE OVO PROVALIO NEK SE ZAKLJUCA U KRLETKU I POKRIJE TU KRLETKU MARAMOM... NZNM ODAKLE VAM TE INFORMACIJE, ALI OVO JE STVARNO BOTOVSKI ZA REC ZA JEDNOG TAKVOG TIPA IGRACA...
14. ISPRICAVAMO SE FIRM-EXIT ZBOG NEODIGRANOG WARA NA ONAJ DATUM, PACIJENT KADKAD OFULA CITAV DAN... Very Happy:D:D
15. FAVORIZIRANJE BORBETA ---> NEMA GOVORA OD FAVORIZIRANJU IJEDNOG KLANA, BORBET AKO ISPADNE, SAMI SU SI KRIVI, ALI NIJE PREMA NJIMA POSTENO DA NJIHOV PROTIVNIK NEMA NIKAKAV DOKAZ O NE KORISTENJU NEDOZVOLJENIH SREDSTAVA...
16. CRNA LISTA ---> DA, TAKVO STO POSTOJI I NEKI SU SE NASLI NA NJOJ ZBOG TOGA STO SU ULOVLJENI U CHEAT-U, STO MJENJAJU KLANOVE KO CARAPE I SL. WE'RE BACK, NE BRINITE, TEKEN NIJE NA TOJ LISTI
17. NEMAM ISKUSTVA SA WINDOWS 7 I CSS-OM U TIM WINDOWSIMA DA BI ZNAO REC DI JE DEMO, DALI SE SNIMA I OSTALO... SRY
18. NAGRADE ---> NZNM KOJI KLAN, NZNM KOJI SERVER I NZNM KOJI ORGANIZATORI KOJI IMAJU SERVER BI VAM DALI ADMINE NA SERVERU KAO NAGRADE, A NAGRADU DOBIVAJU PRVA 3 MJESTA... NOVCE VAM NE DAM I NE PADA MI NAPAMET SKUPLJAT NOVCE I SL.


--------------> EVO, ODGOVORIO SAM SVIMA NA SVE ZAPOCETE TEME, DAO SAM SI TRUDA U OVAJ SITNI SAT, A NECU BIT PLACEN ZA TO... HAH, PROCJENITE SAD DALI GUBIM VRIJEME I BZVZ SE TRUDIM OKO VAS, VASE LIGE I SL. VIDIMO SE IDUCI PUT NA IDUCOJ LIGI KOJU CETE MOZDA BAS VI, VI I VI SASTAVIT Wink))) DOBRI STE DECKI, ALI PAZITE MALO NA PONASANJE PREMA SUCIMA I ORGANIZATORIMA... MENI DODJITE REC NA SKYPE AKO STA SMETA, NEMOJTE TU, NECU SE RASPRAVLJAT PRED 100000 LJUDI... POZZZ SVIMA, SRETAN VAM NASTAVAK LIGE... <--------------------
[Vrh] Go down
Dom!no




Broj postova : 4
Points : 6
Reputation : 1
Join date : 02.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: :D   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 11:21 am

SLIM SHADY NEMOJ ZASMEJAVATI OVDE NA FORUMU LjUDE VI PRVI STE ISTAKLI DA STE NAJBOLJI NON STEAM KLAN I SAD KAD SU VAS WANTED-I RAZBILI TRAZITE PONAVLJANJE NEMOJ DA SI SMESAN OVO POSTAJE IRONIJA !!!
1 STVAR !!! NA MECU BORBET - WANTED BILO JE SVE REGULARNO NEGO KAD IZGUBE '' JACI '' ONDA SE TRAZE PONAVLJANJA !
JER BORBETI SVIMA JE JASNO MORAJU PROCI GRUPU !!! JONNY POPRICAJ SA DEMOM OKO TOG WARA I BICE TI JASNO DA JE SVE REGULARNO !!! STA VISE CUO SAM DA SU STARSI OPTUZENI OD STRANE BORBETA KAKO GOVORE WANTEDIMA PREKO SKAYP-A GDE JE KO MISLIM SMESNO PA JONNY TA OPTUZBA JE ZA IZBACIVANJA SA LIGE JER STE ORGANIZATORI A VI BI DA PONOVITE MEC PA TI VIDI SAD SA DEMOM OKO OVOG DAL JE ISTINA !!!
2 STVAR !!! - U MECU ELITE - A0 SHANK I LND NISU IGRALI KAKO ZBOG NAVODNE CRNE LISTE I CITOVA A SAD KAD JE TO ODIGRANO PROTIV NAS MOGU IGRATI SAD A ? NEK IGRAJU NIJE PROBLEM AL TO VEC UNAPRED NIJE U REDU !!!
[Vrh] Go down
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 01:05 pm

ZA TE OPTUZBE SAM CUO DA SU STARSI GOVORILI KO SE GDJE NALAZI I DA SU POMAGALI, ALI TO JE SASVIM NETOCNO I SMJESNO... LND I SHANK SU IGRALI JER SAM BIO SUDAC I ZNAM... A REGULARAN MATCH JE REGULARAN ONDA KADA OBE EKIPE POSTUPE PO PRAVILIMA... ZASTO ENK NIKAD NEMA PROBLEMA??? TAKODJER JAKO JAK KLAN... FAVORIT ZA 4 NAJBOLJIH DAPACE...
[Vrh] Go down
Dom!no




Broj postova : 4
Points : 6
Reputation : 1
Join date : 02.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: :D   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 01:07 pm

MA JONNY OKE NIJE PROBLEM TO SVE JE OKE !!!
ALI BRATE NIJE U REDU DA SE PONOVI OVO WANTED - BORBET I MNOGI U OVOJ LIGI KAZU DA TO NIJE U REDU !!!
MSM DA SE TIME RUSI UGLED LIGE AKO SE PONOVI AKO SU DOBRI KAO STO KAZU PROCI CE OVU GRUPU I S TIM PORAZOM TAKO DA NEMA PROBLEMA !
[Vrh] Go down
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 01:39 pm

JA SAM REKO DA AKO WANTEDI DONESU BILO KAKAV DOKAZ DA CE MATCH BIT PRIZNAT... ALI NISAM VIDIO NIKAKAV DOKAZNI MATERIJAL NAZALOST... I MENI JE MRSKO STO SE PONAVLJA, ALI STA DA RADIM?
[Vrh] Go down
NITROUS001




Broj postova : 11
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 30.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 03:27 pm

Od poštovanog gospodina Nitrousa... Smile))




Mislim da dugujem ispriku u ime [dp] klana zbog neprisustvovanja match-u zakazanom 12. 1. u pola 8...nismo bili u mogućnosti svi se odazvat na poziv ondnosno match sa eNk klanom kojem se također u ime mog klana isprićavam... garantiram da se više ponovit neće,ako mogu samo oko nekih pojedinosti popričat sa organizatorima... Smile hvala i još jednom isprike od [dp] KlAnovAca... :p




I molio bi organizatore da mi se jave... hvala unaprijed... Smile)
[Vrh] Go down
NITROUS001




Broj postova : 11
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 30.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 08:56 pm

[quote="NITROUS001"]Od poštovanog gospodina Nitrousa... Smile))




Mislim da dugujem ispriku u ime [dp] klana zbog neprisustvovanja match-u zakazanom 12. 1. u pola 8...nismo bili u mogućnosti svi se odazvat na poziv ondnosno match sa eNk klanom kojem se također u ime mog klana isprićavam... garantiram da se više ponovit neće,ako mogu samo oko nekih pojedinosti popričat sa organizatorima... Smile hvala i još jednom isprike od [dp] KlAnovAca... :p




I molio bi organizatore da mi se jave... hvala unaprijed... Smile)



P.S. ako smijem zamolit o dogovoru termina za odigravanje wara zbog nemogućnosti igranja nekih svojih igraća...hvala... Smile
[Vrh] Go down
NITROUS001




Broj postova : 11
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 30.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime12/01/11, 10:04 pm

[quote="Ledd"]uuuu kako ima tu jakih likova jeza me hvata oni samaraju preko interneta tuku mozes misliti sta bi radili uzivo....
neki su se osusili od jebavanja okolo, stalno im kita u ustima i tako te stvari strasno.
ja bi uveo novo pravilo na ligi da se mora war snimati kamerom, postaviti kameru iza igraca i snimati. Very Happy
nisam je za ovakve pizdarije ja se povlacim iz svega i iz ucesca i iz sudjenja i iz tehnicke podrske, odoh nekad na tv da gledam war ko covjek.
samo jos da kazem za war [dp] - Beta Team svaka cast i za jedne i za druge ponasali ste se kao normalni ljudi vi ste za mene pobjednici. poslije 8 war gledanja i "sudjenja" sa manje vise problema na svim warovima i nerviranja, vas war je pomogao da promjenim misljenje da nema klana na non steamu a da u njemu nema bar jedan retard (cast izuzecima kojih je malo).
a u ovim elitama je najveci retard -> lemon hahaha
poz.



˝samo jos da kazem za war [dp] - Beta Team svaka cast i za jedne i za druge ponasali ste se kao normalni ljudi vi ste za mene pobjednici. poslije 8 war gledanja i "sudjenja" sa manje vise problema na svim warovima i nerviranja, vas war je pomogao da promjenim misljenje da nema klana na non steamu a da u njemu nema bar jedan retard (cast izuzecima kojih je malo).
a u ovim elitama je najveci retard -> lemon hahaha
poz.˝




mislim da vovo ne govori previše ikome od vas koji se konstantno prepucavate oko neakvog namještanja bla,bla...nije stvar kaj nas i betu team neko hvali(btw. hvala Ledd Smile )al stvar je u tome nama iz [dp]-a je svejedno skim smo u grupi skim nismo,mi igramo zato kaj volimo se napucavat na kanteru bez obzira bilo na steamu ili non...nemate pravo ni u kojem pogledu se žaliti na neakve vaše probleme oko nećega,smatram da smo svi tu da se pošteno i najviše što možemo zabavimo jebenim hedarama,defovima i big play potezima...a ovo ko s kim igra mislim da ne igra veliku ulogu,svak može svakog dobit kad ima dan...isto ko u nekom sportu tu se nadmećemo da vidimo ko može do kraja i na kraju biti najbolji...a pobjeda ili pozar-nije svejedno-uvijek je ljepše ovo prvo Smile ali ak se igra pošteno i pravedno mislim da će svi biti zadovoljni na kraju...dugo sam već na kanteru i prošao sam dosta toga moram priznat,pa čak i ovakve situacije...gledajte svi neak ovo sve ko jednu veliku zafrkanciju di svi možemo profitirati ako smo pošteni... stoga,.........

jbg to je to... :p
[Vrh] Go down
Zavo




Broj postova : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 31.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime13/01/11, 01:31 pm

johnny_ubica (S) je napisao/la:
JA SAM REKO DA AKO WANTEDI DONESU BILO KAKAV DOKAZ DA CE MATCH BIT PRIZNAT... ALI NISAM VIDIO NIKAKAV DOKAZNI MATERIJAL NAZALOST... I MENI JE MRSKO STO SE PONAVLJA, ALI STA DA RADIM?

johhny aj nepravi se glup di su sudije bili tad ??? koji ce kurac sudije ako za nista nesluze
mislim borbet je ''najjaci klan na non-steamu'' to svakako treba uvazit
[Vrh] Go down
magistar




Broj postova : 20
Points : 25
Reputation : 3
Join date : 04.01.2011
Age : 31
Lokacija : Sremska Mitrovica

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime13/01/11, 07:01 pm

paco66 je napisao/la:
Drugo Kolo:

IGRA SE NA DVA SERVERA!

S.T.A.R.S. - SICK | 10.1 | 18h (S.T.A.R.S. server)

Elite Gaming - Brigada | 10.1 | 19:30h (S.T.A.R.S. server)

XFIRE - a0 | 10.1 | 19:30 (Morris server)

KGB - Nemissis | 10.1 | 21h (Morris server)

_____________________________________________________


Borbet - Tigers | 11.1 | 17:30h (S.T.A.R.S. server)

We're Back - Wanted | 11.1 | 17:30h (Morris server)

Morris - Rampage | 11.1 | 19h (S.T.A.R.S. server)

Avalon - Team Intra | 11.1 | 19h (Morris server)

dp - Enk | 11.1 | 20:30h (S.T.A.R.S. server)

Beta Team - Pro.Soliders | 11.1 | 20:30h (Morris server)

A4TECH - Team HC <----- Team HC diskvalificiran.


____________________________________________________

EXIT - FIRM | 12.1 | 17:30h | (S.T.A.R.S. server)

Avalon - Morris | 12.1 | 19:00h | (S.T.A.R.S. server) - PONAVLJANJE!

Borbet - Wanted | 12.1 | 20:30H | (S.T.A.R.S. server) - PONAVLJANJE!


DAjte novu listu da se zavrsi ovo vise Smile
[Vrh] Go down
http://firm-factory-ga.ucoz.com/
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: ISPRICAVAM SE STO NIJE DOSAD BILO OBJAVLJENIH TERMINA JER JE PACIJENT BOT SVE ZABORAVIO...   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime13/01/11, 07:25 pm

3. kolo
BRIGADA-A0 14.1. 17:30H (STARS) 16:4
NEMISSIS-FIRM 14.1. 17:30 (MORRIS) 5:16
BORBET-WE'RE BACK 14.1. 19H (STARS) 6:16
WANTED- ELITE TIGERS 14.1. 19H (MORRIS) 16:9
AVALON-RAMPAGE 14.1. 20:30H (STARS) 16:3
MORRIS-TEAM INTRA 14.1. 20:30 (MORRIS)16:8
A4TECH-BETA TEAM 15.1. 17:30 (STARS)
ENK-PRO SOLDIERS 15.1 17:30 (MORRIS)
DP-TEAM HC ---> DP PIŠE POBJEDU JER JE TEAM HC DISKV.
+
DP-PROSOLDIERS 16.1 17:30 (STARS)
ENK-A4TECH 16.1. 17:30 (MORRIS)
BETA TEAM-TEAM HC ---> POBJEDA BETA TEAM
+
DP-A4TECH 17.1. 17:30H (STARS)
ENK-BETA TEAM 17.1. 17:30 (MORRIS)
PROSOLDIERS-TEAM HC---> PROSOLDIERS POBJEDA
-------------------------------------------------------------------------
SIGURNI PROLAZNICI U IDUĆU FAZU NATJECANJA: S.T.A.R.S, SICK, ELITE GAMING, FIRM, NEMISSIS, MORRIS


Zadnja promjena: johnny_ubica (S); 14/01/11, 11:56 pm; ukupno mijenjano 5 put/a.
[Vrh] Go down
NITROUS001




Broj postova : 11
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 30.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime13/01/11, 07:46 pm

3. kolo
BRIGADA-A0 14.1. 17:30H (STARS)
NEMISSIS-FIRM 14.1. 17:30 (MORRIS)
BORBET-WE'RE BACK 14.1. 19H (STARS)
WANTED- ELITE TIGERS 14.1. 19H (MORRIS)
AVALON-RAMPAGE 14.1. 20:30H (STARS)
MORRIS-TEAM INTRA 14.1. 20:30 (MORRIS)
A4TECH-BETA TEAM 15.1. 17:30 (STARS)
ENK-PRO SOLDIERS 15.1 17:30 (MORRIS)
DP-TEAM HC ---> DP PIŠE POBJEDU JER JE TEAM HC DISKV.
+
DP-PROSOLDIERS 16.1 17:30 (STARS)
ENK-A4TECH 16.1. 17:30 (MORRIS)
BETA TEAM-TEAM HC ---> POBJEDA BETA TEAM
+
DP-A4TECH 17.1. 17:30H (STARS)
ENK-BETA TEAM 17.1. 17:30 (MORRIS)
PROSOLDIERS-TEAM HC---> PROSOLDIERS POBJEDA
-------------------------------------------------------------------------
SIGURNI PROLAZNICI U IDUĆU FAZU NATJECANJA: S.T.A.R.S, SICK, ELITE GAMING, FIRM, NEMISSIS, MORRIS


...sve štima al ako se može prebaciti naš ovaj war šta imamo u ponedjeljak 17. isto za nedjelju 16. odmah poslje ovog šta igramo u 17 i 30...ako nije problem jer nećemo moć odigrat u ponedjeljak...?????? molim što brži odgovor... Smile tnx :p
[Vrh] Go down
immuNNNe.^




Broj postova : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 24.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime13/01/11, 08:41 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Ralvero




Broj postova : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 22.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime14/01/11, 02:08 am

Jel ja mogu gledat war u spec ili ak iam source tv posto ja nesmijem igrat.INSILIO!
[Vrh] Go down
johnny_ubica (S)




Broj postova : 22
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 12.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime14/01/11, 04:27 am

moze se gledat preko source TV-a, a dp, nemogu prebacit jer sam prekasno vidio, a nemogu sad to deckima napravit... zao mi je... Sad
[Vrh] Go down
fanebudzak




Broj postova : 5
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 23.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: e   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime14/01/11, 02:33 pm

Hvala led ma moj kaln beta team protiv dp je izgubio pravedno mi smo momcima iz dp cestitali svaka vam cast i tako a ne sa sranjima kao citeri da se war ponavlja i tako onaj ko je pravi borac ne mora da ponavlja war vec ce sa jednom izgubljenom dalje da se bori a ne kao neki klanovi sto ponavljaju warove msm na kraj pameti jos jednom pozdrav svima !!!
[Vrh] Go down
NITROUS001




Broj postova : 11
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 30.12.2010

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime14/01/11, 07:11 pm

johnny onda neznam šta ćemo i kak ćemo mi to riješit...ako ikako možete prebacite za sutra,prekosutra jer mi nemožemo u pon igrat...nama je isto žao... Sad
[Vrh] Go down
MYTHBUSTER




Broj postova : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 07.01.2011

Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: nije istina da niko nije imao demo,nije imao samo magnum/svi ostali su imali,tako da.....   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime14/01/11, 08:16 pm

johnny_ubica (S) je napisao/la:
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>UZMNITE SI VREMENA I PROCITAJTE, NACI CETE I ODG. NA SVOJE PITANJE U TXT-U<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<LIJEPI POZDRAV SVIMA OD ORGANIZATORA LIGE: JOHNNY_UBICA... HTIO BI SAMO PAR RIJECI UPUTIT SVIMA... ICI CU NEKIM REDOM KAKO JE KRETALO SVAJDANJE, PREPIRANJE I PROZIVANJE...
1. SKUPINE ---> SVAKA SKUPINA IMA NOSITELJA, TJ. KLAN KOJI BI TREBAO BITI NAJJACI, JEDAN POLU-JAK ILI JOS 1 JEDNAKO JAK NOSITELJU I 2 SLABIJA KLANA OD NOSITELJA... TAKO JE PR. S.T.A.R.S. NOSITELJ, TAKO JE ELITE NOSITELJ, TAKO JE MORRIS NOSITELJ ITD. ITD.
2. SVAKI KLAN KOJI MISLI DA JE BOLJI I JACI OD NEKOGA DRUGOGA, MOLIO BIH DA TO RJESI VAN FORUMA, A STO SE TICE KLANA A0, HTIO BI VAM REC DA SU NA KRAJU PUSTENI SHANK I LnD TJ. BOOM SIICK DA IGRAJU...
3. PSOVANJE ----> MI NISMO NIKOME U POCETKU PSOVALI I NISMO ZAPOCINJALI SVADJE, NISMO VAS PROZIVALI STOGA ZAHTJEVAM DA VI NE RADITE ISTO... NEKI MOZDA NEMAJU NEKOG CLANA OBITELJI I SHVATIT CE VASU UVREDU OZBILJNIJE OD ONOGA STO MISLITE... PROCITAO SAM KOMENTAR OD KILLAFORNIE I MOGU REC DA JE JEDAN OD RIJETKIH KOJI SE DRZI NORMALNOG NIVOA RAZMISLJANJA, NE JER SE SLAZE SAMNOM VEC ZATO STO POZIVA NA RED I MALO MIRA DA SI DATE... NA KRAJU KRAJEVA, OVO JE CSS, NISMO U PRAVOM SVJETU.
4. BOKA, TI SI POSEBNA TEMA NA OVOM FORUMU I NECU TI NISTA SPOMINJAT JER SAM VIDIO DA SI SE ISPRICAO, A POCEO SI PSOVAT CISTO RADI NEUPUCENOSTI I BEZ RAZMISLJANJA PA VAS OSTALE POZIVAM NA TO DA NE PONAVLJATE TU GRESKU!!!
5. JA BI SA SVAKIM OD VAS OTISAO NA PICE I TAMO VAM POTVRDIO DA SAM I JA SAMO COVJEK I DA JA NISAM MOGAO MISLITI NA SVE I DA IMA PROPUSTA KOD MENE KAO STO BI BILO I KOD VAS I DA KAO SUDAC GRJESIM I DA KAO ORGANIZATOR GRJESIM... TESKO JE SVAKOME OD VAS NA SKYPE OBJASNJAVAT KAKO RADI X-RAY, KAKO GA SKINUT, DI JE DEMO ITD. JA SAM TO RADIO KOLIKO SAM MOGAO, ALI VASA JE OBAVEZA DOKAZAT DA NEMATE CHEAT, SUCI SU TU PREVENTIVNO.
6. SUDJENJE ---> BANE, MAKI, PACIJENT, BLACKHAWK, MAXIMUS, DEMOLISHER, LEDD, CoD SIICK I OSTALI... RED BI BIO DA SE VAMA NETKO ZAHVALI I PRVI ZA TO CU BITI JA KOJI SAM TAKODJER SUDAC I NE TRAZIM NICIJE POHVALE I NICIJE CVIJECE.
7. BIT LIGE I NJEZIN SMISAO ---> JA SAM IZASAO SA OVOM IDEJOM DA BI SVAKOM KLANU PRIDODAO NEKU VAZNOST PA TAKO I SVOJEM... TIME OCU REC DA DOSAD JEDINO STA STE IMALI JE KLAN I CW I TO JE TO... GDJE SE TO BILJEZILO??? GDJE JE PISALO DA STE VI NEKOGA POBJEDILI???? KO JE VIDIO TE POBJEDE??? NE BILJEZI SE NIGDJE, NE PISE NIGDJE, NITKO TO NIJE VIDIO... OVDJE MOZETE POKAZAT ISKUSTVO I TZV. MOC SVOJEG KLANA, A MOZETE UCIT OD BOLJIH I UCIT IZ SVOJIH GRESAKA... JOS 1 SMISAO JE I SAMO NATJECANJE, SPORTSKI DUH, A TO SVE KAKO BI SE MALO MAKNULI OD NEPRESTANIH PRICANJA O BANANJU, O KICK-ANJU, PSOVANJU ITD. ZNACI PAR LJUDI VAM JE SVE SERVIRALO NA PLADNJU, SAMO STE SE TREBALI PRIJAVIT I IMAT DOKAZNE MATERIJALE DA NE KORISTITE NEDOPUSTENA SREDSTVA I NAKON TOGA NASTUPIT... NE, VI STE SE NASLI PAMETOVAT SVI, A NISAM CUO OD NIKOGA: "JEL TREBA POMOC? OCEMO MI ORGANIZIRAT? OCEMO NAPRAVIT ONAKO ILI ONAKO? " OVO JE SAMO UVOD... JA CU ORGANIZIRAT JOS, NAUCIT CU UBUDUCE NA PROPUSTIMA OVE LIGE I VOLJAN SAM PONOVNO PROLAZIT OVAJ SAV KAOS S VAMA DA NAPRAVIMO NESTO JOS BOLJE... AJDE SE POKRENITE MALO, ANGAZIRAJTE SE SVI OKO TOGA, SVAKI LIDER NEKA ME DODA NA SKYPE I ZA MJ. DANA CEMO OPET NESTO ORGANIZIRAT...
8. PONAVLJANJE WAROVA ---> WANTED JE PONOVIO SVOJ WAR JER NIJE DAO NIKOME NIKAKAV DOKAZNI MATERIJAL DA NISU KORISTILI NEDOPUSTENA SREDSTVA... NE, JA TIME NE KAZEM DA IMAJU WH ILI NESTO, NEGO KAZEM DA SU TREBALI DATI NESTO NA UVID... MORRIS JE POBJEDIO JASNO I GLASNO SA 16:0 ILI 16:1, A JA SAM ISPAO "SISA" KAKO JE RECENO JER NISAM DAO DA NIKITIN IGRAC IGRA GORE ZA AVALON I JER SU ZA MORRIS IGRALI 2 NOVA. A DALI SAM ISPAO "SISA" JER SAM IH UBACIO U LIGU NAKON ISTEKA ROKA??? MISLIM DA SAM I VISE NEGO FAIR BIO PREMA NJIMA.
9. TEAM INTRA ---> DEVIL (INSILIO) NIJE NASTAVIO DALJNJE NATJECANJE JER SU SUCI SE OKUPILI I REKLI DA ON NEMOZE, A OSTALI MOGU NASTAVIT NATJECANJE. DEVIL, NEKA MENI IDE NA DUSU AKO TI NISI IMAO NISTA, JA SAM TAJ KRIVAC, ALI ONAJ DEMO JE IMAO SUMNJIVIH SCENA, A TU JE RAZG. KOJI IMAMO KAO NEPOBITAN DOKAZ DA JE VAS KLAN HTIO KORISTIT NEDOPUSTENA SREDSTVA, A IMAMO I TVOJ VAC-BAN NA STEAM-U U KOJI NE ZELIM ULAZIT... NEKA SAM JA GLUP I SVE AKO NEMAS NISTA, ALI RAZUMIJ ZASTO JE TO TAKO.
9. LEO, U NEKIM SVOJIM IZJAVAMA IMAS PRAVO, ALI U NEKIMA SE NE SLAZEM, ALI NECU TU PRICAT, NEGO CEMO RAZG. NA SKYPU JER VIDIM DA SI ME DODAO...
10. VIDIM DA SE PRICA O JACINI KLANOVA PA DA KAZEMO NESTO O S.T.A.R.S... SVATKO SMATRA SVOJ KLAN NAJJACIM I NAJBOLJIM, PA TAKO I JA SVOJ... WE'RE BACK, A0, ELITE GAMING, MORRIS, BORBET SU PO MENI JEDINI KLANOVI KOJI MOGU KONKORIRAT, OSTALIMA ZELIM LIJEPU ZABAVU, A MOZDA CETE I VI OJACAT I BIT BOLJI, JACI, ISKUSNIJI... JER LEDD, KONKY, KABOOM, TEKEN, LnD, LEMON, MATROSKA, RIMAC I JOS PAR IGRACA SU NEKA DRUGA GALAKSIJA I NEKI DRUGI CSS I NJIHOVA IGRA IZGLEDA TAKO JEDNOSTAVNA KADA POKIDAJU 3, 4, 5 IGRACA IZ SALE... ISPRICAVAM SE AKO SAM NEKOGA UVRJEDIO OVIM POPISOM MOJIH TOP-IGRACA, ALI MISLIM DA SHVACATE NA TEMELJU CEGA TO GOVORIM... JA SEBE SMATRAM SLABIJIM IGRACEM OD NJIH I PRIZNAJEM PORAZ PROTIV JACEG...
11. TEKEN ---> ZAO MI JE STO JE TAKO ZAVRSILO S NJIM, ON MOZE DALJE NASTAVIT NATJECANJE, PREGLEDAO SAM NJEGOV DEMO I VEC JE 1 WAR ILI 2 ODIGRAO... TEKEN, OVIM PUTEM TI SE PRED CIJELIM FORUMOM ISPRICAVAM, BIO SI MI SUMNJIV, VISE NISI, OSTANI CIST OD CHEAT-EVA I NEMOJ KORISTIT SKRIPTE...
12. HVALA POJEDINCIMA NA POTPORI I ISKAZANOM POVJERENJU, HVALA SUCIMA, HVALA ORGANIZATORIMA, HVALA SVIMA NJIMA STO SU VRIJEME ZA KOJE SU MOGLI RADIT DALEKO PAMETNIJE STVARI POSVETILI TURNIRU...
13. CHEAT SILENTKILLER ---> OVU SRAMOTNU RECENICU NECU KOMENTIRAT... ONAJ KOJI JE OVO PROVALIO NEK SE ZAKLJUCA U KRLETKU I POKRIJE TU KRLETKU MARAMOM... NZNM ODAKLE VAM TE INFORMACIJE, ALI OVO JE STVARNO BOTOVSKI ZA REC ZA JEDNOG TAKVOG TIPA IGRACA...
14. ISPRICAVAMO SE FIRM-EXIT ZBOG NEODIGRANOG WARA NA ONAJ DATUM, PACIJENT KADKAD OFULA CITAV DAN... Very Happy:D:D
15. FAVORIZIRANJE BORBETA ---> NEMA GOVORA OD FAVORIZIRANJU IJEDNOG KLANA, BORBET AKO ISPADNE, SAMI SU SI KRIVI, ALI NIJE PREMA NJIMA POSTENO DA NJIHOV PROTIVNIK NEMA NIKAKAV DOKAZ O NE KORISTENJU NEDOZVOLJENIH SREDSTAVA...
16. CRNA LISTA ---> DA, TAKVO STO POSTOJI I NEKI SU SE NASLI NA NJOJ ZBOG TOGA STO SU ULOVLJENI U CHEAT-U, STO MJENJAJU KLANOVE KO CARAPE I SL. WE'RE BACK, NE BRINITE, TEKEN NIJE NA TOJ LISTI
17. NEMAM ISKUSTVA SA WINDOWS 7 I CSS-OM U TIM WINDOWSIMA DA BI ZNAO REC DI JE DEMO, DALI SE SNIMA I OSTALO... SRY
18. NAGRADE ---> NZNM KOJI KLAN, NZNM KOJI SERVER I NZNM KOJI ORGANIZATORI KOJI IMAJU SERVER BI VAM DALI ADMINE NA SERVERU KAO NAGRADE, A NAGRADU DOBIVAJU PRVA 3 MJESTA... NOVCE VAM NE DAM I NE PADA MI NAPAMET SKUPLJAT NOVCE I SL.


--------------> EVO, ODGOVORIO SAM SVIMA NA SVE ZAPOCETE TEME, DAO SAM SI TRUDA U OVAJ SITNI SAT, A NECU BIT PLACEN ZA TO... HAH, PROCJENITE SAD DALI GUBIM VRIJEME I BZVZ SE TRUDIM OKO VAS, VASE LIGE I SL. VIDIMO SE IDUCI PUT NA IDUCOJ LIGI KOJU CETE MOZDA BAS VI, VI I VI SASTAVIT Wink))) DOBRI STE DECKI, ALI PAZITE MALO NA PONASANJE PREMA SUCIMA I ORGANIZATORIMA... MENI DODJITE REC NA SKYPE AKO STA SMETA, NEMOJTE TU, NECU SE RASPRAVLJAT PRED 100000 LJUDI... POZZZ SVIMA, SRETAN VAM NASTAVAK LIGE... <--------------------
[Vrh] Go down
Sponsored content





Objave parova koji će igrati! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Objave parova koji će igrati!   Objave parova koji će igrati! - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Objave parova koji će igrati!
[Vrh] 
Stranica 5 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Non-Steam Knockout Liga :: Knockout Liga. :: Prijave klanova za ligu!-
Forum(o)Bir: